Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.5 117 10
Call-Girls 231322
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πριν λίγο γύρισα από το ραντεβού με τη Λίζα. Κάθομαι τώρα, για να μη ξεχάσω κάτι.
Η συνάντηση δεν κλείστηκε εύκολα, αλλά δεν φταίει μόνο η Λίζα. Είναι και η αφεντιά μου, που δεν είμαι μόνιμα Αθήνα.
Ακριβής στην ώρα της, χτυπάει η πόρτα, ανοίγω και βλέπω ένα όμορφο κορμί με ένα χαριτωμένο πρόσωπο.
Χαιρετισμός με γλωσσόφιλο (βαθύ) χουφτώματα και τα σχετικά. Πηγαίνει στο μπάνιο για το ντους και ετοιμάζω το δωμάτιο.
Είχα παραγγείλει λευκό κρασί, για να σπάσει ο πάγος της πρώτης φοράς.
Βγαίνει απ το μπάνιο μόνο με τις γόβες της. Πραγματικά πολύ όμορφο σώμα, αρμονικό και με πολύ λεία επιδερμίδα. Ξεκίνησε το παιχνίδι με τη γλώσσα, από πάνω, και πήγαινε προς τα κάτω. Η ανόρθωση είχε επέλθει εδώ και ώρα. Περνάει στο στοματικό με αρκετά καλό ρυθμό και κάποια dt. Ασχολήθηκε με τη γύρω περιοχή αλλά επειδή δεν είναι και must για μένα, το προσπερνάω. Δεν τρελάθηκα με το στοματικό, αλλά σίγουρα είναι πάνω απ το μέσο όρο. Σειρά μου τώρα να ανταποδώσω τη περιποίηση, κάτι που έγινε πολύ ευχάριστα (πεντακάθαρη) για κάποια λεπτά, σε σημείο που μου είπε πως τέλειωσε, αν και δε μου φάνηκε. Στη συνέχεια γυρίζει στα 4 και γίνεται η πρώτη είσοδος. Σχετικά καλή αίσθηση, ούτε σφιχτό, αλλά ούτε και ανοιχτό το μουνάκι της. Αντέχει στα σκληρά, δεν διαμαρτύρεται και βγάζει κάτι φωνούλες εντελώς fake λέγοντας, ψιθυρίζοντας καλύτερα, διάφορες λέξεις, που αν τις ένοιωθε θα ήταν όντως πολύ καυλωτικές!!! Κάπου εκεί τελειώνει ο 1ος γύρος, στο μουνάκι της.
Ακλουθούν τα ντουσακια κι απ τους δύο μας (χωριστά) Μιλήσαμε λίγο και ανέλαβε την ανόρθωση με στοματικό. Δεν έργησε πολύ και τώρα σειρά ειχε η πίσω τρύπα. Λίγο λιπαντικό και με αρκετή δυσκολία, μπήκα και άρχισα να σφυροκοπώ. Έδειξε να ζορίστηκε στην αρχή αλλά μετά ήταν ΟΚ. Στα 4 λοιπόν η θέα είναι εξαιρετική. Η κορύφωση ήρθε με τη Λίζα μπρούμυτα τελείως και εμένα από πάνω και πίσω να σφυροκοπώ με δύναμη.
Στο δια ταύτα, δεν πέρασα άσχημα, αλλά δεν είναι και κάτι που θα θυμάμαι…..
Δεν θέλω να προβώ σε συγκρίσεις. Θα αναφέρω μόνο τα υπέρ και τα κατά.

ΘΕΤΙΚΑ
Ευχάριστη παρουσία
Πολύ καλή διάθεση
Ωραία φιλιά με γλώσσα
Καθαριότητα
Σώμα εξαιρετικό
Είναι Ελληνίδα
Δεν λέει όχι
Ακούραστη
Αρκετά καλή σχέση τιμή/απόδοση.

ΑΡΝΗΤΙΚΑ
Δύσκολα πετυχαίνει η χημεία
Μηχανικές κινήσεις
Fake (όχι ενοχλητικό) φωνούλες και προσποιήσεις
Όχι πολύ συμμετοχή (προσπαθεί να το κρύψει)

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
mad_max
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
12 Νοε 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
96
Likes:
4.742
Πόντοι:
22.915
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Marcus77, Ettore, Eisenfaust και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού