Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 5 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Έχοντας βαρεθεί τους πειραματισμούς και τα "κασκαντεριλικια", το τελευταίο καιρό αποφάσισα να επενδύσω σε σίγουρες λύσεις...ξεκινώντας με τη Mary (GDE) που δεν απογοητεύθηκα συνέχισα με την Μαρία...

Η Μαρία είναι ένα πολύ πρόσχαρο τυράκι που με θυμήθηκε κατευθείαν (my tattoo man)...δεν μασάει και παίρνει γρήγορα μπροστά!!! Petite σωματότυπος με ένα αρνητικό ίσως το στήθος το οποιο δεν είναι ελαφρώς πεσμένο...

Θέλει λίγο προσοχή γιατί το μωρό δαγκώνει και κυριολεκτώ!!! Στα φιλια της μου δάγκωνε έντονα τα χείλη και κάποια στιγμή πήγε να κάνει το ίδιο και στο λαιμό...ευτυχώς το σώσαμε τη τελευταία στιγμή...

Δεν φέρνει καμια αντίρρηση και παρα το περασμένο της ώρας μπορώ να πω ότι το κέφι της και η ενέργεια της είναι ακόρεστα!!!

Φιλια, αγκαλιές, ερωτα, ηδονή όχι δεν ερωτεύτηκα αλλα πέρασα παρα πολύ καλά και δεν έκλαψα τα λεφτά μου...

Παρόλα αυτά με το τέλος της δεύτερης εκσπερμάτωσης ένα καμπανάκι μέσα μου άρχισε να χτυπα θυμίζοντας μου ότι δεν ήμουν με τη κοπέλα μου...και τότε ένιωσα το ξενέρωμα να με πλημμυρίζει....σίγουρα άμα ήταν η πρώτη φορα μαζί της να μην είχε συμβεί κάτι τέτοιο...δυστυχώς όμως κατάλαβα ότι δεν πρόκειται να τη συναντούσα και τρίτη φορα....

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 14, 2016
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
21 Σεπ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
777
Πόντοι:
991
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 θοδωρης Δουκ, diaithil1975, muffer35 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Νοεμβρίου, 2016
καλά θα κανεις να δουλέψεις σε marketing Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Αυτή i κριτική σου με αναγκάζει να την δοκιμάσω όλα αυτά που έγραψες απλά 'χτύπησαν' με έναν πολύ ωραίο τρόπο την ψυχή μου Ναι!Ναι!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1