Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 9 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ενδεικτική ημερομηνία γιατί δεν πρόλαβα να γράψω ένα μηνα περίπου πριν και συνεύρεση για δεύτερη φορα!!!

Ψάχνοντας περασμένες δώδεκα το βραδυ και χωρίς να βρίσκω κάτι κοντά στα γούστα μου αποφάσισα για πρώτη φορα να πάρω κοπέλα που είχα ξαναδεί στο παρελθόν...ποιο συγκεκριμένα 3/4 μήνες πριν...

Τη πρώτη φορα που συναντήθηκα με τη κοπέλα λόγο πίεσης χρόνου δεν πρόλαβα παρα να έχω μια εκτόνωση και τέλος...αυτό όμως που μου είχε μείνει ήταν το πολύ όμορφο πρόσωπο της και οτι κάποια στιγμή στο sex ένιωσα ότι ήθελε να το νιώσει όσο εγώ...

Πρόκειται για μια πολύ περίεργη περίπτωση κοπέλας...όταν μπήκε στο δωμάτιο φαινόταν σαν να είναι αγουροξυπνημένη πράγμα που με προβλημάτισε...διεκπεραιωτική ζήτησε τα λεφτά από την αρχή...και αφού έκανε ένα μπανακι ήρθε για να ξεκινήσουμε...εδώ λοιπόν εμφανίζεται μια διαφορετική κοπέλα με έντονο πάθος και ερωτισμό που με έκανε να αισθανθώ σαν να κάνω sex με τη κοπέλα μου...αργά αισθησιακά ερωτικά με φιλια και αγκομαχητά τελειώσαμε μαζί...και εκεί είναι που εμφανίζεται το προηγούμενο πρόσωπο...απόμακρο (αλλα πάντα απίστευτα όμορφο) χωρίς πολύ όρεξη για επικοινωνία που όμως στο δεύτερο γύρω εξαφανίζεται και επιστρέφει η καυλωμένη πιπίνα...γύρισμα στα τέσσερα και εκσπερμάτωση μέσα της με προφυλακτικό σε διάστημα 10 λεπτών...αυτό τα λέει όλα...

Τέλος και επανεμφάνιση της απρόσιτης αλλα πανέμορφης κοπέλας...που φεύγοντας με έβαλε στη σκέψη ότι μετά τη δεύτερη φορα απομυθοποιούνται όλα!!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 13, 2016
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
21 Σεπ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
777
Πόντοι:
991
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 company of heroes tho

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού