Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 232 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Αποφάσισα να δοκιμάσω την Αννούλα πριν μερικές βδομάδες κυρίως λόγω των φωτογραφιών (τι κορμί είναι αυτό ρε πατριωτή...) και των ανάμικτων κριτικών που μου κίνησαν την περιέργεια...

Καταρχήν στην συννενόηση φοβερά ευγενέστατη, από τις πιο εύκολες συννενονήσεις, με σκλάβωσε με την ευγένια της!

Στη συμπεριφορά η κοπέλα είναι ψυχούλα (ή έτσι το παίζει τουλάχιστον). Τώρα πολλούς μπορεί να τους ξενερώνει αυτό (να γαμήσουμε ήρθαμε ρε μπάρμπα όχι να κάνουμε ψυχικό) αλλά εμένα με φτιάχνει και γενικά καλύτερα έτσι παρά καμια κρυοκώλη ξεπέτα. Πάντως είναι (φαίνεται τουλάχιστον) πολύ καλός άνθρωπος.

Στην εμφάνιση τώρα, το πρόσωπο είναι το κορίτσι της διπλανής πόρτας, μια πολύ γλυκιά φίλη σου, οπότε μπορεί να μη σε φτιάχνει, αλλά το κορμί είναι θεϊκο για τα δικά μου γούστα, αδύνατη, καλό ύψος με δυνατό βυζί, ιδανικό για μένα. Σε ότι αφορά την ηλικία κι εγώ θα την έβαζα παραπάνω αλλά με τη συμπεριφορά της με έπεισε ότι είναι μικρούλα, τι να πω, σε αυτό σηκώνω τα χέρια ψηλά, αλλά δεν το βρισκω σημαντικό, θεωρώ ότι κάτω από 30 είναι σίγουρα.

Στον αγώνα τώρα δύναμη, τι να λέμε, τα πήγαμε μια χαρά, εγίνε ένας χαμός, πολύ γουστάρω. Τη σούβλισα σε όλες τις στάσεις, τσιμπούκια, γλυφομούνια, γλωσσόφιλα, επαίξε πολύ μάχη...

Οπότε νομίζω θα γίνει στανταράκι. Τώρα όπως έγραψα καταλαβαίνω αυτούς που γουστάρουν το κορμί θανατηφόρο με αντίστοιχο πρόσωπο και συμπεριφορά pse. Ενδεχομένως να τους ξενερώνει λιγάκι το φιλικό στυλ της διπλάνης πόρτας. Εγώ πάντως γουστάρω, την καταβρήκα και σίγουρα θα την ξανατιμήσω και αν και λίγο εκτός του budget μου, νομιζώ το δωράκι της είναι λογικό.

Καλά κρασιά να έχουμε παρόλες τις θεομηνίες, ευτυχώς προλάβαμε να τρυγήσουμε!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
άρρωστος
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
9 Σεπ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
43
Likes:
721
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, demon14, Giannis5gr και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Οκτωβρίου, 2016
Αντε. Σ εκανε και σενα καλα η Αννουλα αρρωστε
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1