Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 12 10
Call-Girls 58344
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Συνεννόηση απο Facebook για το ποτε και που...

Ξεκινάω πάω , μου βγαίνει μία καλή γκομενίτσα , που δεν ήτανε η Αλεξάνδρα , και μου έλεγε για body to Body και κάτι τραγικές τιμές (160 Νομίζω για 1 ώρα? ......)ΘυμόςΘυμός

Μετά έρχεται η Αλεξάνδρα. Οκ , όντως είναι όμορφη κοπέλα , αλλά ήτανε πολύ ψυχρή , και εκει ξενέρωσα. Με ενημερώνει για τις τιμές , 120 Ευρώ για μια ώρα!!!!!ΘυμόςΘυμός
Και μου έλεγε για κάτι έξτρα , και η τιμή όλο και ανέβενε.

Ημουν έτοιμος να φύγω , αλλα λεω δεν γαμιέται....διαλέγω μισάωρό , χωρίς σεξ , καθώς ΜΕ το σεξ ήτανε +20 Ευρώ !!!!! Ασε που ΔΕΝ ηθελα να την πηδήξω !Θυμός

Ξεκινάει ένα μασάζ μέτριο προς κακό , χωρίς ετσι λίγο κουβέντα , έτσι λιγάκι να σε κάνει να νιώσεις λιγο όμορφα.ΛύπηΛύπη

Μου λέει γύρνα. Ξεκινάει μια πίπα με το προφυλακτικό , απο τις χειρότερες πίπες που μου έχουν κάνει (και μου έχουν κάνει πολλές....)

Σχεδόν δεν καύλωσα , και έβγαλα την καπότα και τελείωσα με μαλακία.


Απογοητευτική συνεδρία.


Για όσους λέτε ότι είναι κορυφαίο μουνί , τι να σας πω.....Μια νύχτα στο Γκάζι , θα σας βρω 12 τέτοιες.....!

Πολύ ψηλά ο αμανές , πολύ υφάκι "σας κάνω χάρη που είμαι πουτάνα Ελληνίδα οπότε δώσε τα λεφτά σου και τελείωνε" , καθόλου συμμετοχή ,

απαράδεκτες τιμές για τέτοια εποχή , απαράδεκτη συμπεριφορά.

Τι να σας πω , ο καθένας ορίζει τα χρήματά του όπως θέλει , εγώ αυτής της κοπέλας δεν θα της έδινα ούτε για τσίχλες , γιατί πολύ απλά

δεν το αξίζει.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Μέλος
Εγγραφή:
24 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
63
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 taksiarxis, fouxter, georgelost και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Οκτωβρίου, 2016
Τελικα ποσα πληρωσες?
11 Οκτωβρίου, 2016
Μπορείς να μου στείλεις το fb?
12 Οκτωβρίου, 2016
Το θέμα δεν είναι πόσες βρίσκεις στο Γκάζι αλλά πόσες απ 'αυτες μπορείς να γαμησεις;
12 Οκτωβρίου, 2016
και το φβ πως το βρίσκουμε??
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4