Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 5 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Λένε η καλή ημέρα από το πρωί φαίνεται και έτσι είναι και αυτό αποδείχτηκε με την κοπέλα.
Με το που μπήκε στο ξενοδοχείο των βορείων προαστείων ήταν χαμογελαστή και αν και τα αγγλικά της ήταν σε νηπιακό επίπεδο αυτό δεν εμπόδισε η συνάντηση να εξελιχθεί ομαλά.
Πολύ όμορφο πρόσωπο με στήθος φυσικό 3 αρι και πέτρα. Από τα κιλά… έχει 3-4 παραπάνω αλλά χωρίς ίχνος κυτταρίτιδας στο τέλος εκ του αποτελέσματος δεν με ενοχλήσαν καθόλου.
Με το που έκανε το μπανάκι της ήλθε στο κρεβάτι με χαμόγελο και άρχισε με βαθιά φιλιά και την γλώσσα της να φτάνει στο λαρύγγι μου!! Λέω εδώ είμαστε το μωρόν είναι Hot!!
Την γυρίζω μπρούμητα και αρχίζω να της κάνω ελαφρύ μασάζ με παράλληλα φιλάκια στην πλάτη της και τον λαιμό της…άρχισε να της αρέσει.. κατεβαίνοντας ποιο κάτω την χαϊδεύω το ροζ μουνακι της και αρχίζω να τις φιλάω την κολοτρυπιδα με παράλληλο δάχτυλο στην
Κλειτοριδα της… εκεί έγινε η έκρηξή του πυραύλου!! Το τι έγινε μετά σπάνια μου συμβαίνει, το μωρόν έγινε βομβά, τι γλείψιματά στον κολο μου τι δαχτυλιασμα με τρία δάχτυλα στο μουνι της και μετα να παίρνει το χέρι μου και να το βάζει όλο στο στόμα της και να γλύφει τα υγρά της και μετα πάλι το ίδιο, τι φωνές, τι κολοδαχτυλα, το γαμουσα μισή ώρα και μας άκουσε όλο το ξενοδοχείο, στο τέλος ενώ είχα ιδρώσει και δεν πήγαινε άλλο γιατί ερχόταν το έμφραγμα… μου έβγαλε το προφυλακτικό και πήρε όλα τα υγρά μου με πολύ χαρά στο στόμα της και τα εξαφάνισε!!!
Μιλάμε για το απόλυτο γαμιση…της έδωσα και 50€ παραπάνω με την καρδιά μου μια και νομίζω ότι θα κάνω καιρό να ξαναβρώ τέτοια χημεία με κοπέλα και να βγει τέτοιο ωραίο και ολοκληρωμένο SEX.
Την συστήνω ανεπιφύλακτα.. αρκεί να βάλλεται και το χεράκι σας να τις βρείτε το κουμπί της!! Η μαμά Ρωσία έκανε πάλι το θαύμα της!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 09, 2016
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
19 Μαρ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
82
Likes:
3.459
Πόντοι:
11.380
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Sproxe Garsia, Ben Dover(2), DECO718 και 23 άλλα μέλη

Σχόλια

11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Οκτωβρίου, 2016
Το cim ηταν μεσα στο 140? Γιατι στο site το εχει ως extra Χμμμ;
10 Οκτωβρίου, 2016
Ρε μη γράφετε για χαρτζιλίκια που δίνετε στη κοπέλα! Το καις άθελα σου έτσι.
10 Οκτωβρίου, 2016
Όλα καλά φίλε μου αλλά νομίζω τα παραφουσκώνεις. Προ ημερών πήρα την Scarlet, δεν έχει καμία σχέση με τις φωτό τόσο το πρόσωπο όσο και το σώμα. Δόντι αρκετά στραβό και είχε έρθει απεριποίητη + μαλλιά μόλις είχε βγει από μπάνιο. Στην πίπα ήταν αρκετά καλή μέχρι εκεί όμως και αρκετά καλή στο σεξ. Μην τα παραφουσκώνουμε!
10 Οκτωβρίου, 2016
Με ενα μηνυμα πως γινεται και γραφεις κριτικη και με αριστα το 10 κιολας; Αλλαξαν οι κανονες; Επισης το CIM ειναι στα εξτρα γιατι γραφεις 140;;;
11 Οκτωβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

καλύτερα να μην της έδινε καθόλου...
ΧΑΛΑΕΙ η πιάτσα έτσι...
11 Οκτωβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

για την Μεγκυ γράφει... οχι για την Σκάρλετ...
11 Οκτωβρίου, 2016
Συναγωνιστή μπράβο σου που πέρασες καλά.
Αυτό με το επιπλέον 50ευρο κακώς το έγραψες, δεν αφορά κανέναν και χαλάει και η πιάτσα...
11 Οκτωβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

σεβαστή η άποψη σου όπως πιστευω και η δικη μου!! κατ αρχην μιλαω για την Meggy και όχι για αυτην που εσυ νομιζεις.
Είναι συμαντικο για το τι θα δωσει η κάθε κοπελα είναι πως την μεταχειριζόμαστε και εμεις!! και σε εμενα μου εχουν τύχει κοπελες που εχουν παρει από αλλους αξιολογητες αρίστα να είναι μπαζα!! εμενα ουτε το γραφειο με πληρωνει ουτε η κοπελα. δινω την περιγραφή όπως εγω την εκλαμβάνω και προσπαθω να το κανω με αντικειμενικότητα.
Με φιλικους χαιρετισμούς!!
11 Οκτωβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

η αληθεια είναι για το CIM δεν μου ζητησε χρηματα μαλλον γιατι τις εδωσα το 50 ρικο.
το πρωτο σκελος της ερωτησης δεν το καταλαβα??? σορρυ αλλα δεν είναι κατανοείτο.
11 Οκτωβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

η μπορει να φιαχνει κιολας!!
11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2