Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 3 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Να προσθεσω και εγω την δικη μου εμπειρια που απεχει αρκετα απτους προηγουμενους συναγωνιστες.
Πιο πολυ για την περιεργεια την πηρα και αναζητοντας κατι ξανθο ψηλο γαλανοματικο ετσι για την αλλαγη .
Δυστυχως αυτο που αντικρισα για τα δικα μου γουστα και στανταρ και με αυτα τα λεφτα με ψηλοαπογοητευσε.
170 δεν ειναι με τιποτα, αλλα ουτε και 150 .
155-160 την κανω , δεν με πειραξε απλα ας το εγραφαν .Χμμμ;
Με ωραιο δερμα ,χωρις κυταριτιδες ,πολυ ασπρη ,ωραια περιποιημενα ακρα Ματάκι
και ωραιο ντυσιμο τοσο οσοΣπασίκλας
Ομως αβυζι και ακωλη και πολυ αδυνατη για τα γουστα μουΛύπη οπως και το προσωπο αλβανοφερνει και τα χειλια της ειναι πειραγμενα θεωρω .Money Mouth
Στον αγωνα προσπαθει δεν λεει οχι διαφορες στασεις Κατσικογάμηςακουραστη χωρις ιδιαιτερες προτοβουλιες ομως , την κανεις οτι θελεις
γλωσσοφιλα ωραια βαθια ,ναζι, πιπα με προσπαθεια για dt ,μου εχουν κανει και καλυτερες ,την βολευεις ευκολα λογο μεγεθους υψους
κωλο δεν δοκιμασα Κεφάλι σε τοίχο!
αγγλικα κατω απτα βασικα, μαλλον εχει μαθει στανταρ λεξεις απεξω και τις λεει ,γτ συζητηση δυσκολο νανοιξειςΕμμμμ
καποια ταττο που εχει ουτε με χαλασαν ουτε μεφτιαξαν ψηλοαδιαφορα
τα μαλλια της αποτι καταλαβα ειναι προσθετα εχτενσιον αν δεν κανω λαθος
σε καμια περιπτωση δεν ειναι η ξανθια που θα ηθελα να σκισω!Λύπη για τα δικα μου γουστα παντα
ειναι ομως το ξανθο σκινι στεγνο teenager κοριτσακι που περναει απτην γειτονια και μενα σεξυ ντυσιμο σε βαζει σε σκεψεις διαστροφης .
ουτε κρυο ουτε ζεστη απο εμενα
υπηρεσιες πολυ καλες καλη συμετοχη και διαθεση ,αλλα απο εμφανιση δεν τρελαθηκα και γιαυτην την τιμη βρισκεις πολυ καλυτερα με βαση παντα το δικο μου γουστο γιαυτο και το οχι στο αν θα την ξανασυναντουσα.δεν κλαιω τα λεφτα μου αλλα ηδη την εχω ξεχασει δεν μου εμεινε κατι αξεχαστο .
στην βαθμολογια δεν μ επιτρεπει για παραπανω
θα αλλαζα αυτα,και τα υπολοιπα ιδια
Συμπεριφορα 9
Συμετοχη στο σεξ 9

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
6 Αυγ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
308
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 old boy, Antonis_Greece4, ThE και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Οκτωβρίου, 2016
Βάζουμε στοίχημα ότι είναι 150 ?? θα την παραγγείλουμε μαζί την άλλη φορά και όποιος χάσει την πληρώνει....
11 Οκτωβρίου, 2016
δεν εβγαλα και μεζουρα φιλε Ματάκι το 150 ειναι παρα πολυ κοντο γυρω στο 157 πιστευω ειναι
δεν με πειραζει το υψος γουσταρω και κοντες Έρωτας
δεν θα την ξανασυναντουσα ομως δεν με τρελανε τιποτα πανω της
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2