Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 8 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Το ζήσαμε και αυτό.

Μετά από τις πληροφορίες που συνέλεξα από άτομα που εμπιστεύομαι είπα να ζήσω και εγώ την εμπειρία του 007 ή αν προτιμάτε οι νεώτεροι του Jason Bourne στην Αθήνα και συγκεκριμένα στο Γκάζι. Τηλεφωνάκι λοιπόν, εύκολη σχετικά συνεννόηση μετά από μια μικρή ανάκριση (για το που βρήκα το τηλ κλπ) η οποία δε με ενόχλησε. Κλείσιμο ραντεβού εύκολα για την επόμενη μέρα.

Και ξεκινά η περιπέτεια. Οι οδηγίες ήταν σαφείς αλλά και μεταβαλόμενες κατά τη διάρκεια της πορείας προς το χώρο της. Αρχικά υπήρξε μια μικρή καθυστέρηση (αμελητέα για εμένα προσωπικά των 10 λεπτών) καθώς ο προηγούμενος δεν έλεγε να την κάνει. Η επικοινωνία συνεχής μέσω τηλεφώνου και η Μαρία ουσιαστικά σε θέση παρατηρητή να τσεκάρει από ένα μπαλκόνι μακριά τον πράκτορα(σσ εμένα). Κάποια στιγμή μου λέει στρίψε εκεί, μετά άκυρο, πήγαινε ευθεία και άλλα τρελά. Στο τελος καθώς καταλαβα ότι πλησίαζα μου λέει τι μπλούζα φοράς? Μήπως τάδε χρώμα? Ναι της λέω και βλέπω μια γκόμενα να με χαιρετάει από ένα μπαλκόνι σαν την Αλίκη στο ναυτικό. Η είσοδος στην πολυκατοικία πιο επεισοδιακή και από τη διαδρομή μέχρι αυτή. Πρέπει να ελεγξει μη βγαίνει ή μη μπαίνει κανένας, φωτα κλειστά στη σκάλα κλπ. Βέβαια η πολυκατοικία όπως αναφέρθηκε είναι σύγχρονη και το διαμέρισμα σε πάρα πολύ καλή κατάσταση. Δε φοβάσαι δηλαδή για το που πας. Είσοδος στο χώρο με το σαλονάκι του ενιαίο με κουζίνα, το μπανάκι του και το υπνοδωμάτιο. Με μια ματιά πάρα πολύ καλός χώρος δεν έχει να ζηλέψει κάτι από τα ξενοδοχεία ημιδιαμονής. Με χαμηλό φωτισμό ο όλος χώρος που εμένα δε με ενόχλησε καθόλου. Σκοτεινό δεν το λες με την καμία. Η Μαρία είναι πλήρως οργανωμένη με πολλές καθαρές πετσέτες, κρεμάστρες για τα ρούχα, τα πάντα όλα στη θέση τους και με τάξη. Μπάνιο σε άριστη κατάσταση παρά το γεγονός ότι είχε πελάτη πριν.

Η Μαρία ευγενικότατη και θερμή στην υποδοχή. Την έκοψα λίγο πάνω από 30. Απλά έχει μια ντροπαλότητα να δείχνει το πρόσωπό της και να σε κοιτά κατάματα. Πάντως στο πρόσωπο είναι μια όμορφη γυναίκα που όντως θυμίζει την Π. Βλαντή με λίγο πιο στενόμακρο πρόσωπο. Στο σώμα τη βρήκα γαμάτη (πολύ δεμένο σώμα) για τα δικά μου γούστα με ένα στήθος υπέροχο που όπως μου είπε είναι φυσικό και πραγματικά έτσι μοιάζει αλλά ρε γαμώτο είναι πολύ καλό για να είναι φυσικό. Από τα καλύτερα που έχω δει γενικά. Μουνί γλομπέο ολέ. Μάλλον με λέιζερ γιατί πιο απαλό χωρίς ίχνος τρίχας δεν έχω πετύχει τώρα τελευταία. Άμα ξεκινήσεις να γλύφεις μετά δεν έχει στοπ. Γλύψιμο σε κωλαράκι, νινάκι όλη τη διαδρομή. Πάμε στη μάχη τώρα. Θέματα καθαριότητας κλπ δεν υπήρχανε εφόσον είμαι πεντακάθαρος και έκανα και μπανάκι βέβαια πριν. Πίπα πάρα πολύ καλή από την ίδια ανευ προφυλακτικού εννοείται. Αισθησιακή πίπα. Κόντεψε να με τελειώσει δηλαδή, αλλά έβαλα μια άνω τελεία και την πήρα στα τέσσερα και ιεραποστολικό. Πολύ καλή αίσθηση το νινί, όσο πρέπει στενό και υγρό. Δυστυχώς δεν άντεξα πολύ και το τέλος ήρθε μέσα της. Στη συνέχεια λες και ήμουνα Πασας στα Γιάνεννα η Μαρία με καθάρισε με υγρά μαντηλάκια χαμουρετήκαμε λίγο και πήγα για ντουζάκι. H ηρωική έξοδος ήταν το ίδιο επεισοδιακή με την είσοδο αλλά και με πολύ γέλιο και ατάκες εκατέρωθεν καθώς την πήρα λίγο στο ψιλό με την ευαισθησία που δείχνει στο συγκεκριμένο θέμα της εχεμύθειας.

Συμπεράσματα:
Αν η Μαρία ήταν CG θα μιλάγαμε για άλλα ποσά μιας και εμφανησιακά λέει. Δεν έχει καμία σχέση με τις φωτογραφίες της καρτέλας της εδώ. Είναι άκρως δελεαστική η παρουσία της μιας και ο χώρος είναι πολύ καλός και δεν έχεις σε καμία περίπτωση τα παρατράγουδα και τα κόστη ενός ξενοδοχείου. Η όλη φάση για πρώτη φορά είχε σασπένς που εμένα δε με χάλασε καθόλου. Ένα μειον είναι ότι αν τελειώσεις πολύ γρήγορα λογικά έχει τελειώσει και η συνάντηση. Θέλει δηλαδή να έχεις προγραμματίσει λίγο το εργαλείο σου ή να κάνεις μια καλή διαχείριση με τα προκαταρκτικά ώστε να απολαύσεις το μισάωρο (και ίσως λίγο παραπάνω). Ένα hint λοιπόν είναι να μην παει κάποιος φορτωμένος για να έχει διάρκεια αν επιλέξει το μισάωρο. Επιπλέον, ένα κακό είναι ότι δε συνεργάζεται πλέον με άλλη κοπέλα και τα προγράμματά της είναι 50 ευρώ - μισή ώρα-μια εκτόνωση, 80 ευρώ - μια ώρα-μασαζ-μια εκτόνωση, 100 ευρώ -μια ώρα-μασαζ-2 εκτονώσεις. Για πρωκτικό δε ρώτησα, το ξέχασα, η τρυπούλα της φάνηκε ψιλοδουλεμένη και ο κώλος της είναι πολύ καλός. Προσωπικά αν είχε το 80αρι 1ώρα - 2 εκτονώσεις θα ήταν ένα πολύ καλό VFM

Ελπίζω να βοήθησα. Over & out

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
50€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Noah_1
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
17 Δεκ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
570
Πόντοι:
306
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 stereo7, stelios13, mousatos_32 και 20 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Σεπτεμβρίου, 2016
Χαχα ετσι οπως τα λες ειναι τυπε! Εχει ακομα το κρεβάτι στην σάλο κουζίνα η μόνο το υπνοδωμάτιο; Νομίζω κάποτε δούλευε κ με μια άλλη κοπέλα ατον ιδιο χώρο. Τα ιδια τράβηξα με σένα οταν την συνάντησα πρώτη φορα..μάλιστα οταν έφευγα άνοιξε η πόρτα απέναντι κ παραλίγο να με βρεθώ μίσος..! Απέναντι έμενε τοτε ενα τραβελι κ δεν τα πάνε τοσο....καλα!
(Updated: 30 Σεπτεμβρίου, 2016) 29 Σεπτεμβρίου, 2016
Επειδη εχω παει μια φορα πριν δυο χρονια,συμφωνω με οσα λες, αλλα μου αρεσει πολυ και ο τροπος που περιγραφεις την συναντηση.Οντως η κοπελα αν επαιζε σε ξενοδοχειο, θα χρεωνε για την κλασσικη ωρα ανετα 100 ευρω και θα διελυε τον ανταγωνισμο απο κατι νιανιαρα-τσολια που την εχουν δει και σουπερ πουτανες τον τελευταιο καιρο,με την βοηθεια φυσικα απο τους αγαπουληδες και προμοτορες εδω μεσα
29 Σεπτεμβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Γεια σου φιλαράκι μου στέλνεις τηλ ή site που μπορώ να το βρώ??ευχαριστώ εκ των προτέρων
29 Σεπτεμβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Το κρεβάτι το έχει πια στο υπνοδωμάτιο. Σαλονάκι περνας να πιείς κάνα νεράκι, κάνα κερασματάκι και έτσι. Όλος ο χώρος είναι διαθέσιμος χωρίς κλειστές πόρτες κλπ που διάβαζα σε παλαιότερες κριτικές. Πάντως η κοπέλα το έχει με την καθαριότητα
29 Σεπτεμβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τηλέφωνο και κανονικές φωτογραφίες στην αγγελία της http://sexyaggelies.com/aggelies-apo-gynaikes/xanthia-kalloni-sto-xoro-tis_i19490
13 Φεβρουαρίου, 2020
Καλημέρα την βρίσκουμε ακόμα υπάρχει τηλέφωνο επικοινωνίας δεν μπορώ να βρω στοιχεία. αν υπάρχουν παρακαλώ να μου σταλούν.
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6