Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 15 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ετεροχρονισμένη κριτηκή για την κοπέλα μιας και είδα οτι ξαναήρθε στα μέρη μας.
Την συνάντησα στο Mary Plaza, που πλέον θεωρώ έδρα μου, τις ημέρες γύρω στον Δεκαπενταύγουστο.

Το κορίτσι είχε έρθει με ένα απλό ριγέ φόρεμα και τακουνάκι, μια χαρά ντύσιμο, μιας και προτιμώ το casual από το ξεκωλέ.
Αμέσως με το που ήρθε γδύθηκε έκανε μπανάκι και στην συνέχεια έβαλε μουσική στην τηλεόραση του ξενοδοχείου και χόρευε κρατώντας τους στύλους του κρεβατιού.
Πολύ όμορφη κοπέλα, καθαρά χαρακτηριστικά με ελάχιστα σημάδια στο πρόσωπο, απαρατήρητα θα τα έλεγα.
Το κωλαράκι της μικρό, στρογγυλό και σφρυγιλό, ενώ το βυζάκι που περιέχει σιλικόνη είναι λίγο "άδειο". Δεν είναι πεσμένο, απλά είναι "σταγόνα" κάτι που συνήθως συναντάς στα φυσικά και όχι στη σιλικόνη.

Στον αγώνα το κορίτσι είχε πολύ διάθεση, της άρεσε να κάνει teasing φιλώντας στιγμιαία και μετά αποτραβιόταν, σαν να με προκαλούσε να την τραβήξω με δύναμη κοντά μου και να την φιλήσω πιο παθιασμένα κάτι που μου άρεσε πολύ μπορώ να πω.

Οι 2 γύροι είχαν αντίστοιχους ρυθμούς με την κοπέλα να κινήται σαν την γάτα από άκρη σε άκρη του κρεβατιού και να με προκαλεί να την ακολουθήσω και γενικά να μου προσφέρει μια πολύ ωραία εμπειρεία χωρίς όμως να πάρω το απόλυτο που θα ήθελα. Ίσως και γι'αυτό να μην τσακίστικα να γράψω την εμπειρεία μου

Δεν έχω πολλά να προσθέσω. Όμορφο κορίτσι, πεντακάθαρο, της αρέσει η δουλειά της, ενώ την στιγμή που δέχτηκα ένα τηλέφωνο από την γυναίκα εκείνη έτρεξε να βάλει το κινητό της στο αθόρυβο, έμεινε απόλυτα ήσυχη και ρώτησε με πραγματικό ενδιαφέρον αν ήταν όλα καλά, πράγμα που εκτίμησα πολύ

Αν την είχα γκόμενα θα ήμουν πολύ ευτυχισμένος, αλλά επειδή είμαι πελάτης, νιώθω οτι σε αυτά τα χρήματα μπορώ να βρω πιο δυνατά πακέτα
Θέμα με εσκεμμένες καθυστερήσεις που ανέφεραν άλλοι δεν είχα, ήταν κυρία.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
200€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
fistikimaimouda
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
3 Δεκ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
272
Πόντοι:
281
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 muffer35, satyrus, THV και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού