Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 114 10
Call-Girls 161601
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Την Πέμπτη της έστειλα ΠΜ και την ίδια μέρα μου έστειλε το τηλ της... γράφοντάς μου ότι πήρε πολύ καλά σχόλια για μένα από κολητή της... (μιλάνε τα κορίτσια μεταξύ τουςΜατάκι - αλλά δεν θα γράψω ποιά, σέβομαι τα μυστικά τους...). Παρασκευή μιλάμε στο τηλ και κανονίζουμε για την επόμενη (στο κέντρο που με βολεύει και όχι στα Βόρεια...).

Το Σάββατο 2 ώρες πριν, μου στέλνει ευγενικό sms για να ρωτήσειαν ισχύει το ραντευού (μπράβο της γιατί δείχνει οργάνωση η κοπέλαΜατάκι).

Ήρθε με μικρή καθυστέριση (ειδοποίησε έγκαιρα) και ανοίγοντας την πόρτα είδα την καλοσχηματισμένη κοκκινομάλλα, με το όμορφο χαμόγελο και το νεανικό και ανέμελο ντύσιμο - που με κανένα τρόπο δεν βγάζει μάτι Σπασίκλας. Φιλικότατη και ευγενέστατη, σαφώς μορφωμένη και ένα κορμί που δείχνει ότι κάποια χρόνια πίσω έκανε σοβαρή γυμναστικήΜεγάλο χαμόγελο

Ο πάγος έσπασε σε 30" και μετά από το μπανάκι ξεκίνησε ένα πολύ όμορφο χαμούρεμα όπου θέλησα πρώτα να την ξεκλειδώσω με ένα καλό γλύψιμο...η κοπέλα όμως δεν έδειχνε να το απολαμβάνει στον προσδοκόμενο βαθμό, και σαφώς φτιαχνόταν περισσότερο από την απίστευτα καλή και βαθιά πίπα που έκανε η ίδια, τόσο σολο, όσο και στο 69Ναι! Ακολούθησαν 3-4 στάσεις του γάμα σούτρα και στο 60' έβγαλα το λάστιχο και της ζήτησα να τα πάρει στο στόμα όπου και τα πήρε ρουφώντας για ένα δίλεπτο ασταμάτηταΓλώσσα Η κοπέλα το γλεντάει και το δείχνει μεκάθε τρόπο...

Μόλις χαλαρώσαμε λίγο μετά το ντουζάκι, την ρώτησα γιατί δεν έδειχνε να απολαμβάνει το γλύψιμο, και εκεί μου έσκασε το μυστικό ότι γουστάρει το γλύψιμο, αλλά δεν χύνει έτσι και θέλει άλλα κόλπαΣπασίκλας Κωλοδάχτυλα για ξεκίνημα, κωλοσκάμπιλα καπάκι, και κωλογαμίσι γερό για να φχαριστηθείΝαι! Φυσικά ο 2ος γύρος ήταν αφοσιωμένος στα θέλω της και τα πήρε όλα απλόχερα η κουκλίτσαΜατάκι

Μιλάμε για γερό σκίσιμο, όπου όσο πιό βαθειά τον έπαιρνε, και όσο πιό δυνατά πέφτανε οι σφαλιάρες στα κωλομάγουλα, τόσο πιό δυνατά έχυνεΜεγάλο χαμόγελο Δεν είναι τυχαίο ότι γουστάρει λίγο πολύ τα ίδια κόλπα με την "φίλη" τηςΜατάκι

Το κορίστι αυτό γουστάρει πολύ αυτό που κάνει, και αν μπορέσει ο πελάτης να πιάσει τα κουμπιά της, πέφτει τρελό γλέντι Έρωτας

Νάναι καλά η κουκλίτσα, και σύντομα θα ακολουθήσει τριπλέτα και με λεσβιακά κορδελάκια (που με φτιάχνουν τρελά Κουλ).

Καλά γλέντια σε όλουςΜατάκι

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
200€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
GEORGE G
Σπουδαίος
Εγγραφή:
14 Σεπ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
48
Likes:
1.798
Πόντοι:
2.426
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tomas3, nteminio_nik, RickX5 και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού