Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.7 54 10
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Πρωτο ραντεβου με την Ναγια μετα απο πολυ αναμονη για να ειμαι ειλικρινης . Η Ναγια ειναι μια πολυ ομορφη κοπελα , μελαχροινη μεσογειακη αμορφια , τελειο σωμα , ψηλη με ωραια ποδια για πολυ παιχνιδι , μοσχομυριστο πεντακαθαρο μουνακι (με piercing) για πολυ γλυψιμο . βυζι τουμπανο και πολυ ωραιο κωλαρακι !!!! Γενικα το πακετο ειναι υψηλου επιπεδου !!!! Συμεπεριφορα για πρωτο ραντεβου πολυ καλη , προσχαρη , χαμογελαστη, ευγενικη και ευδιαθετη !!!! Με εκανε και ενιωσα ανετα μιλωντας για αρκετα πραγματα!!
Στα του ραντεβου τωρα , Η Ναγια ηρθε στην ωρα της και μετα απο τις απαραιτητες συστασεις ως πρωτο ραντεβου και λιγη κουβεντουλα μπηκε για μπανακι . Συνολικα εγιναν 2,5 γυροι . Και γραφω 2,5 διοτι ο τριτος εμεινε στην μεση οχι λογο Ναγιας, που η κοπελα τα εδωσε ολα για να με ευχαριστησει εστω και εαν εμεναν μονο 15 λεπτα για τελειωσει το 2ωρο αλλα λογο του οτι εγω δεν μπορουσα να τελειωσω. Ο πρωτος γυρος ξεκινησε με γλυφομουνι και τελειωσε με ενα ωραιo mouth fucking με την Ναγια ξαπλωμενη και εγω απο πανω της να γαμαω το στομα οπου και τελειωσα. Η Ναγια ειναι πολυ καλη στο deep throating και γενικα η πιπα της ειναι παρα πολυ καλη, παρ΄ολο που σε καποιες φασεις πνιγονταν τον εσπρωχνε ακομα πιο βαθια στο στομα της !!!! Ο δευτερος γυρος ξεκινησε με πολυ ωραια και βαθια πιπα απο την Ναγια, με περιποιηση ολης της γυρω περιοχης και ενα φανταστικο γλυφοκωλι που μου εκανε. Μετα φορεμα προφυλακτικου , εβαλε λαδακι και δαχτυλακια στην κωλοτρυπιδα της και οπως ηταν στα τεσσερα της τον εχωσα στον κωλο της οπου μετα απο αρκετο σφυροκοπημα τελειωσα. Για τον τριτο γυρο εγραψα πιο πανω ,λογο ηλικιας θελω καποια ωρα αναμεσα στους γυρους , ο δευτερος γυρος κρατησε αρκετα και τελικα 2 ωρες δεν ειναι αρκετες για να χαρεις την Ναγια !!!!! Το επομενο ραντεβου μας θα ειναι για 3 ωρες σιγουρα ,οπως κανω και με οσες κοπελες περναω καλα !!!!!
Καλη συνεχεια Ναγια μου και τα ξαναλεμε !!!! Να εισαι καλα και ευχαριστω !!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
280€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Ναι
ioannisp71
Σεβαστός
Εγγραφή:
2 Αυγ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
2.014
Πόντοι:
1.781
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tomas3, nagia, xifious7 και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού