Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 235 10
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
4.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Συναντηση με την Αννουλα.
Ειναι οντως η κοπελα στη φωτο αλλα τα θετικα σταματανε εκει.
Να ξεκινησω απο την ηλικια. Το μονο σιγουρο ειναι οτι δεν ειναι 24 καμια 30ρα ισως. Δεν ειναι οτι ειναι σπασμενη στο προσωπο η κατι τετοιο αλλα σιγουρα δεν την κανεις 24.
2ρο αρνητικο. Την κοπελα σε καμια περιπτωση δεν θα γυριζες να την κοιταξεις εξω στο δρομο, γιατι εχει τελειως αδιαφορη εμφανιση.
Το μονο θετικο ειναι τα βυζια της που ειναι οντως μεγαλα φυσικα και ωραια σε αισθηση.
Παμε τωρα στα του σερβις. Απο τη μια οκ δεν λεει σε τιποτα οχι, αλλα απο την αλλη σε ρωταει συνεχεια θες να το κανουμε ετσι - θες αλλιως - θες απο την αλλη. Σοοοοοοουτ επιτελους, κουραζει αυτο το πραγμα, και εκει που λες οκ μιλαει τουλαχιστον, οταν καναμε σεξ ειχε πιει το αμιλητο νερο. Ουτε αχ ουτε βαχ γενικα νομιζα οτι πηδουσα το κρεβατι καποια στιγμη. Αααα και να μην ξεχασω τα ματια κλειστα οσο ημουν απο πανω δεν τα ανοιξε ουτε στιγμη.
Για να κανω μια συνοψη για 80 με τιποτα για 30-40 ισως αν κ εγω δεν θα ξαναπηγαινα. Αυτα....

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
giorgosbigone
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
6 Ιουν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
787
Πόντοι:
361
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 WHATABOUTFUCK, doc_lin, sgk5150 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Σεπτεμβρίου, 2016
ακριβώς έτσι. Φιλότιμη, αλλά ντεκαβλέ. Επίσης η η μυρωδιά από το στόμα της όχι η ενδεδειγμένη.
22 Σεπτεμβρίου, 2016
αναρωτηθηκες αν εσυ ησουνα σωστος με την κοπελλα?γιατι οπως τα γραφεις ειναι σαν να θελης να την εκδικηθεις....οι κοπελλες
δεν ειναι ζωα και ειδικα η Αννα αν της φερθεις καλα γινετε κομματια να σε ευχαριστηση.ευτυχως δεν μπορουνε να γραψουνε οι κοπελλες για μας....
23 Σεπτεμβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Οχι δεν αναρωτηθηκα γιατι παντα ειμαι σωστος και δεν ειμαι ποτε καφρος με καμια κοπελα.
Και ευγενικος ειμαι και ζεστος και εμφανισιμος.
Αρα πιστευω οτι την εκρινα μια χαρα.
Το οτι δεν εκανε καθολου σε μενα και θεωρω οτι πεταξα τα λεφτα μου δεν σημαινει οτι πρεπει να εχεις κ εσυ την ιδια αποψη.
Ολα υποκειμενικα ειναι
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3