Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 3 10
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Πριν μερικες μερες εκανα μια ερευνα στα γνωστα site και η προσοχη μου επεσε στην Blondy. Το κακο στην περιπτωση της ηταν οτι δεν ειχε καμια κριτικη οποτε θα επρεπε να παω στα τυφλα με οπλο την ελπιδα. Το σκεφτηκα το ζυγισα και λεω παμε και αν δεν ειναι οπως οι φωτο θα την διωξω αμεσα. Μπαινει μεσα και μου πεφτει το σαγονι. Ειναι η ξανθια γκομενα που παντα ηθελες να σκισεις. Μπορω να πω οτι απο κοντα ειναι πιο ομορφη με τελειο σωμα αλλα δεν εχει το υψος που λενε σε καμια περιπτωση. Με το που μπαινει λεει shower και παει για μπανακι. Εφαγε ελαχιστο χρονο ηρθε μεσα, αγγλικα ελαχιστα και μετα ξεκιναει ο χαμος. Φιλια χουφτωματα πιπα DT σεξ δαχτυλα, ουτε μα ουτε μου, γενικα οτι καλυτερο εχω συναντησει. Στον δευτερο γυρo ζηταω anal και εκει πιασαμε το τελειο. Ξανα ουτε μα ουτε μου το εσκιζα για ωρα. Συνοψιζοντας την θεωρω οτι καλυτερο για την φρεσκαδα το χαμογελο την εμφανιση και το σεξ που προσφερει. Δεν νομιζω ομως οτι ειναι για περιεργα PSE οποτε handle with care.
Τελος μου ειπε με τα σπαστα αγγλικα της οτι εχει πολυ δουλεια και εχει κουραστει. Το περιεργο ειναι πως και δεν εχει γραψει κανενας τιποτα. Οποιος διαβαζει κριτικες και δοκιμαζει πρεπει να γραφει!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
290€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
363
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 muffer35, THV, djantonis666 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Σεπτεμβρίου, 2016
Μπράβο σε σένα που έγραψες λοιπόν!
20 Σεπτεμβρίου, 2016
Και μου στελνει μηνυμα καποιος για περισσοτερες πληροφοριες που εγραψε μια κριτικη το 2014. Οχι φιλε οτι διαβασες διαβασες
21 Σεπτεμβρίου, 2016
10 σε όλους τους τομείς? Δηλαδή είναι το τοπ ?
M
Maniacsexo3232
21 Σεπτεμβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ανεβάζω κριτική
21 Σεπτεμβρίου, 2016
φίλε είσαι πάνω από 15 χρόνων ??

ρωτάω γιατί την συνάντησα και εγώ ... περισσότερα στο σχόλιο μου
22 Σεπτεμβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν καταλαβαινω την ειρωνια σου. Αν δεν σου αρεσε να γραψεις οτι δεν ηταν καλη.
22 Σεπτεμβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Για εμενα ειναι το top και γιαυτο και εβαλα 10. Αν εχεις καποια αλλη πληροφορια στειλε μου pm
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7