Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.5 117 10
Call-Girls 230815
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Καλησπέρα, να πω κι εγώ εν τάχυ τα δικά μου... Με τους συνάδελφους συμφωνώ για τη συμπεριφορά της κοπέλας και τη διάθεσή της να σε ικανοποιήσει. Φιλική, ευδιάθετη και συμμετέχει. Καλή πίπα (δεν καταφέρνει να τον πάρει όλο αλλά είναι κοντά) με φτισίδια και νάζι. Ωραίο αρχιδορούφηγμα μετά από προτροπή, φιλιά καυλωτικά. Στενή μπρος-πίσω. Κωλαράκι για πολύ ξέσκισμα. Γενικά πρώτος γύρος μες την καύλα. Από εκεί και πέρα τα πράγματα πήραν λίγο την κατιούσα, κυρίως λόγω δικής μου υπαιτιότητας, αφού δεν είχα πολλές δυνάμεις και δεν μπορούσα να τελειώσω. Παρόλα αυτά δεν υπήρξε καμία δυσανασχέτιση, αν και είχαμε περάσει τα χρονικά πλαίσια.
Η Λίζα αποτελεί καλή περίπτωση θα έλεγα, χωρίς να με έχει τρελάνει. Το πρόσωπό της δεν με έφτιαχνε τρελά (μου θύμισε λίγο τη Jolie23, ειδικά η μύτη) και το βυζάκι της είναι μικρό (βυζολάγνος!). Βέβαια ο κώλος είναι το μεγάλο της ατού. Απ' την άλλη με άφησε και με μία πικρή γεύση η αποτυχία του δεύτερου γύρου. Θα μπορούσα να είχα περάσει καλύτερα. Ίσως να την ξανάβλεπα για αυτό τον κώλο και μόνο.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
antifa
Σπουδαίος
Εγγραφή:
15 Αυγ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
374
Πόντοι:
2.272
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 iraklis 53, neptun, djantonis666 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Σεπτεμβρίου, 2016
Κουλ μαστορα, αν η γυναικα ειναι "μαστορισα" και "πεθαμενος" να εισαι εσυ.... σου Τον κανει τουρμπο....!!
αρα η "κυρια" ειναι του γενικοτερου ξεπεταγματος...!!! ΚουλΓλώσσα
18 Σεπτεμβρίου, 2016
Η αποτυχία του να μην τελειώσεις στο Β γύρο ειναι το ελάχιστο που θα επρεπε να σε απασχολεί. Σιγά τα οα.
Φαντάσου να μην τελειώσεις ουτε στο πρώτο γύρο. Φαντάσου να πηδάς μισή ωρα και ξαφνικά να σου πέσει και να μη ξανα σηκώνεται. Εκει να δεις ήττα. Μου εχουν συμβει και τα δυο. Εχω ακούσει και περιπτωςεις να χύνουν πριν καν το βάλουν μεςα στο μουνι και μετά να μη ξανα σηκώνεται. Αυτο δεν μου εχει τύχει αλλα μπορει στο μέλλον. Ολα ειναι πιθανα. Ο πουτςος πολλες φορες δεν ειναι συνεργαςιμος ΘυμόςΤα προσπερνάς και πας παρακάτω.
19 Σεπτεμβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ισχύει και αυτό. Εξάλλου είπαμε εκεί κάτω έχει άλλο κεφάλι το οποίο κάνει τα δικά του Γλώσσα
19 Σεπτεμβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Όχι ρε συ διαφωνώ καμία σχέση με ξεπέταγμα.
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4