Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.5 117 10
Call-Girls 230828
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Καμιά φορά για να συναντήσεις κάποια είναι και θέμα τύχης!Δε είναι τσίμπησα το τηλ. και γάμησα!
Στέλνω μνμ 1 μέρα πριν για την επόμενη και αν και περίμενα αρκετά ..δεν μου απάντησε.Είχα 2η
επιλογή που έκλεισα σε 10' για την επόμενη!Τελικά την επόμενη έγκαιρα ειδοποιήθηκα ότι για
γυναικολογικούς λόγους πρέπει να ακυρώσουμε τη συνάντηση!Επανήλθα σε Λίζα που ήταν και
η αρχική μου επιλογή και κλείσαμε σε 10'.Βέβαια ήταν 2 ώρες πιο νωρίς από την ώρα που ήθελα,
αλλά δεν έχασα την ευκαιρία και την έκανα κοπάνα μία ωρίτσα από την δουλειά!
Η Λίζα ήρθε ακριβώς στην ώρα της και μπαίνοντας μέσα αμέσως με καλώς όρισε με θέρμη με ένα
φιλί στο στόμα.Είπαμε 1~2 κουβέντες και στο 5' πέρασε στο ντους αφού αμέσως αισθάνθηκα όπως
και εκείνη, οικεία σχεδόν αμέσως! Εγώ καθ' ότι έτοιμος ασχολήθηκα λίγο με το να φτιάξω ατμόσφαιρα
με τον φωτισμό του δωματίου!Η Λίζα δεν άργησε καθώς εμφανίστηκε με την πετσέτα χαλαρή απάνω της.
Το πρόσωπο της Λίζας είναι οβάλ σχήμα με ευχάριστο χαμόγελο, καστανόξανθα μαλλιά και μάτια καστανά,
χαριτωμένα και με ζεστό βλέμμα!Το σώμα της πετιτ με αρμονικά και λεπτά χαρακτηριστικά, με στήθος 1,5αρι
και θηλές μεγάλες και συνέχεια κάγκελο.Ενώ τα οπίσθια της είναι καλό σχηματισμένα, σφιχτά και σέξι!!!
Έχει φυσική κομψότητα σε όλες της τις κινήσεις είναι προικισμένη με φυσική γοητεία και ξέρει να κερδίζει
τη συμπάθεια.Στο κρεβάτι η Λίζα κάνει το σεξ να είναι μία μαγευτική και αισθησιακή εμπειρία. Αρχικά αφού
έχει ολοκληρωθεί η περίοδος του αρχικού φλερτ η εκκίνηση των προκαταρκτικών γίνετε με βαθιά φιλιά που
στη συνέχεια ανοίγει τον δρόμο σιγά σιγά για το κυρίως μενού.Το στοματικό της είναι σε καλό επίπεδο, χωρίς
χέρια με αρκετό σάλιωμα της περιοχής με αρκετές δόσεις dt όπου όταν το κάνει σε κοιτάζει ανεβάζοντας
την αδρεναλίνη σου στα ύψη!Στο σεξ ξεκίνημα απλά και ιεραποστολικά "Ξάπλωσε ευλογημένη" σε τρελαίνει
η σαρκική και οπτική επαφή.Βαθιά φιλιά και πότε αργός και αισθησιακός ο ρυθμός και πότε γρήγορος και στα
όρια του σκληρού η Λίζα υγραίνετε.Το τέλος μου ήταν κοντά και τότε ήταν επιτακτική ανάγκη για αλλαγή στάσης.
Συνέχεια στα πλάγια με θέα τα σφριγηλά οπίσθια της Λίζας να είναι χάρμα οφθαλμών!!Κάπου εκεί έρχεται και η
πρόταση της αν ήθελα να μπω στο κωλαράκι της και αυτό μου ανέβασε την αδρεναλίνη μου ακόμα περισσότερο.
Η λίγη προσπάθεια στα πλάγια χωρίς να επιτυγχάνεται η διείσδυση στο κωλαράκι της μας έφερε στα 4 με το
επιθυμητό αποτέλεσμα.Στενή τρυπούλα σχετικά και με καλή προετοιμασία ανοίγει το κωλαράκι της όπως
ανθίζει το τριαντάφυλλο!!!Μετά απλά λατρεύεις να την βλέπεις πεσμένη στα 4 και με δυνατό σφυροκόπημα
νιώθεις ότι έχεις πραγματικά τον έλεγχο!!!Μετά από κανένα 15' και από κάποιες αλλαγές στάσεων η Λίζα
μου πρότεινε να τελειώσω στο μουνάκι της.Είχε αρχίσει να κάνει και την εμφάνιση του ο ιδρώτας του κόπου
μου να τιθασεύω αυτό το κωλαράκι. Σκουπίστηκα λίγο και η Λίζα ήρθε από πάνω σε cow όπου πλέον εκείνη
είχε πάρει τον έλεγχο της κατάστασης απάνω της.Το σπάσιμο της μέσης της είναι καλό και βρίσκει ρυθμό,
κοντά στο τέλος όμως "Ξάπλωσε ευλογημένη" πάλι και το τέλος δυνατό και παρατεταμένο με εμένα από πάνω!!
Λίγες ανάσες κάποια χαδάκια και αγκαλίτσες ικανοποίησης και από τους 2 ήταν η απ' αρχή του τέλους
αυτής της συνάντησης.Λιγότερο από 10' μας έμενε και σιγά σιγά η Λίζα πέρασε για ένα ντους και μέχρι
να ετοιμαστεί και να φύγει φρέσκια για τον επόμενο, πιάσαμε λίγο κουβέντα!By the way …ο επόμενος ήταν
ο ακριβώς απέναντι από εμένα!!!Γλώσσα
Συμπερασματικά η Λίζα έχει μία χάρη που μαγνητίζει και γίνετε εύκολα συμπαθής.Είναι ναζιάρα και το
περπάτημα της μοιάζει "γατίσιο" και φυσικά ο χαρακτήρας της είναι τέτοιος που δίνει την απαραίτητη
προσοχή στην συνάντηση με κύριο μέλημα της να περάσεις καλά.Όλα αυτά και σε συνδυασμό με τη συμμετοχή
της και το αντίτιμο που ζητάει, κατατάσσεται στο καλύτερο vfm αυτή την στιγμή!
Να περνάτε καλά ..να γαμάτε καλύτερα!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 02, 2016
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
powerpack
Σεβαστός
Εγγραφή:
3 Σεπ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
770
Πόντοι:
1.586
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Sproxe Garsia, iraklis 53, neptun και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού