Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 2 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
καλησπέρα μάγκες , πριν λίγες μέρες βρεθηκα Αθήνα χωρίς τη γυναίκα κ είπα να το τεντοσω το σχοινί έχω τρεις κριτικές ν γράψω κ είπα σιγά σιγά να ξεκινήσω, διαμονή στο Μαρούσι εύκολο κ βολικό λόγο τοποθεσίας άσε που το γουστάρω για την ησυχία κ τη χαλάρωση που προσφέρει,έψαχνα να βρω να πηδήξω κάτι καλό κάτι είχα ψιλό ξεκινήσει ν κανονίζω κ τελικά ακυρώθηκε από μέρους της κοπελιάς την οποία συγχωρώ μόνο κ μόνο επειδή γράφονται τα καλύτερα για αυτή,,,, τεσπα ας συνεχίσω μ το κορίτσι μας το οποίο διάλεξα μόνο για τις βυζαρες που έγραψε ο προηγούμενος παιρνω τηλ στο γραφείο που είναι άψογοι σ συνεννόηση κ σε λιγάκι σκάει το κορμί δυο μέτρα με κάτι μποταρες κ ένα ξοβυζο μαύρο φόρεμα,πολύ χαμογελαστή μ ωραία θετική αύρα που σε κερδίζει με ορμάει κ με πλακώνει στα γλωσσόφιλα μ έπνιξε μ κόλλησε σε κάποια φάση ένοιωσαν αμήχανα,,,, ξεκινάει ν ξεντυνεται όντως καλό βυζι κ πολύ νταρντανικο σώμα,,κ συνέχεια μ πολύ διάθεση αλλά δεν είναι το μόνο που μετράει νομίζω σε πληρωμένο έρωτα θες κιάλα ,, μπαίνει για ντουζ μετά αφού έκανε τσιγαράκι με πλάκωσε στα τσιμπουκια το οποίο στην αρχή ήταν καλούτσικο αλλά μετά από λίγο κράτησε ένα σταθερό τέμπο μ σταθερές κραυγές ( τελείως μηχανικό λες κ πίπωνα υπολογιστή όλα συμμετρικά χωρίς συγκίνηση ,) σε κάποια φάση αφού βαρέθηκα την κατάσταση τη γυρνάω στα τέσσερα πέρασμα καποτας κ σφυροκόπημα που το αντέχει σε όλους τους ρυθμούς,,, κ σφαλιάρες κ όλα μαζί, κάπως έτσι τελείωσε ο πρώτος γύρος, έπειτα γρήγορο ντουζακι κ ξανά πίπα λίγο καλύτερα από πριν κ γλύψιμο παπάρια γύρω γύρω κ λίγο στον κωλο μου αλλά έχω πολύ τρίχα εκεί κ σε την πολύ βρίσκω γιατί Νοιώθω σαν να με γλείφουν τη χωρίστρα , πέρασμα καποτας κ κσβαλα το κορμί επάνω μου ,, οι βυζαρες πάνω κάτω κ η γκαλά στο Φούλ άλαλα κ αυτό για λίγο αφού μετα κουράστηκε κ έπεσε πολύ ο ρυθμός , βγαλσιμο καποτας κ ξανά πίπα μέχρι ν χύσω,,,, γενικά καλούτσικη συνάντηση κ πολύ καλή διάθεση μ πολύ γέλιο στα κενά είναι χαρούμενο πλάσμα κ ίσως αυτό σώζει λίγο την κατάσταση ,, σίγουρα έχω γεμίσει πολύ χειρότερες από αυτήν αλλά κ σίγουρα πολύ κδλυτερες , νομίζω πως αν είχε χαμηλότερο κασέ θα.ηταν καλούτσικη επιλογή, πάντως σίγουρα για 120 δε θα πήγαινα ξανά,,, α κ έκατσε πάνω από μια ώρα δε βιαζόταν καθόλου, κ αν άλλο σημείο που θέλω ν επισημάνω είναι ότι η κοπέλα είναι πεντακάθαρη,,, να είστε όλοι καλά,, Κάλο βράδυ

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 09, 2016
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
12 Ιουν 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
273
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, satyrus, ThE και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού