Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.7 54 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συνάντησα τη Νάγια πριν καμιά εβδομάδα σε γνωστό ξενοδοχείο του Μεταξουργείου. Της είχα ξαναζητήσει το τηλέφωνο της το χειμώνα και δεν μου το είχε δώσει οπότε όταν μετά από μία κριτική που είδα αποφάσισα να της ξαναστείλω πριν λίγο καιρό δεν είχα μεγάλες προσδοκίες στο να απαντήσει. Παρ όλα αυτά μου απάντησε λίγο πριν φύγει διακοπές και όταν την ξαναείδα ενεργή εδώ μέσα έστειλα άμεσα για ραντεβού. Η συνεννόηση ήταν σχετικά εύκολη και το ραντεβού κλείστηκε για 3 μέρες μετά. Στο δια ταύτα τώρα δεν περίμενα τίποτα λιγότερο μετά τις διθυραμβικές κριτικές που είχα διαβάσει αλλά όταν άνοιξα την πόρτα του δωματίου πραγματικά ενθουσιάστηκα. Αντίκρισα μια γυναικάρα έκφυλη αλλά και ταυτόχρονα κλασάτη η οποία με κέρδισε από το πρώτο λεπτό. Για το σώμα της δεν θα πω πολλά καθότι υπάρχουν και φωτογραφίες αλλά εγώ το θεωρώ τέλειο ειδικά την πίσω κίνηση που σε συνδυασμό με το έντονο μαύρισμα ήταν υπερθέαμα. Αν και δεν συνηθίζω να αναλώνω τον χρόνο των ραντεβού σε πολύ κουβέντα η Νάγια είναι μια κοπέλα που θα μπορούσες άνετα να μιλάς για όλο το ραντεβού ,άνετη και άκρως επικοινωνιακή. Παρόλα αυτά δεν εκμεταλλεύεται αυτό το γεγονός για να σου φάει χρόνο και μπαίνει από μόνη της στο παιχνίδι πολύ γρήγορα. Στα του αγώνα τώρα δεν έχω να πω πολλά παραπάνω από αυτά που έχουν ήδη αναφερθεί. Στη διάρκεια του δίωρου τελείωσα 3 φορές την πρώτη στο στόμα της μετά από μια υπέροχη πίπα με πολύ σάλιο και συνεχή πνιξίματα και τις άλλες 2 μέσα στο κωλαράκι της μετά από ανελέητο anal. Η κοπέλα δείχνει να το γουστάρει τρελά εκτός και αν είναι σπουδαία ηθοποιός που και πάλι βέβαια χαλάλι της μετά από αυτό το υπέροχο κωλογαμήσι που μου χάρισε απλόχερα. Οι βαθμολογίες είναι ενδεικτικές επειδή δεν με αφήνει το σύστημα να βάλω παραπάνω αλλά για μένα μέχρι τώρα ήταν μακράν η καλύτερη εμπειρία μου με call girl !!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
280€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Ναι
eleooooos
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
3 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
222
Πόντοι:
281
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 nagia, Apate, malecon και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Σεπτεμβρίου, 2016
Κωλιμπρί λέγεται το πουλάκι του παραδείσου; Χμμμ; Ματάκι
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 136408
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1