Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 114 10
Call-Girls 161603
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ειμαι απο τους τυχερους που εχουν το τηλ της Μαριαλενας...μετα απο παρα πολλα πμ που της εστειλα καποια στιγμη μου το εστειλε και κλεισαμε ραντεβου...ολο αυτο πριν περιπου 6 μηνες...απο τοτε την εχω δει πολλες φορες και την τελευταια φορα της ειπα οτι της χρωσταω μια κριτικη για ολο αυτοΜατάκιΜατάκι
Δεν θα γραψω πολλα της το ειπα κιολας...2 λογια μονο...αλλωστε ολα αυτα που πρεπει να πεις για εκεινη συνοψιζονται σε 2 λογια...ΦΟΒΕΡΗ ΤΥΠΑΡΑ!!!
Συμφωνω με ολα οσα εχουν γραψει οι προηγουμενοι...μπορει στο προσωπο να μην την λες ομορφη (ειναι μετριο) αλλα το σωμα ειναι πολυ καλο!!!
τι να πεις για αυτον τον κωλο ας πουμε!!!να τον γαμας με τις ωρες!!!και να σου λεει πιο δυνατα και χτυπα με!!!ΚατσικογάμηςΚατσικογάμης
τι να πεις για την πιπα...ακουραστος εργατης με τρελα deeothroat μεχρι πνιγμου και δακρυων!!!!ΚαπέλοΚαπέλο
τι να πεις για την συμπεριφορα...παντα με χαμογελο με χιουμορ ευδιαθετη να σε κανει να νιωθεις οτι εισαι οντως με την κοπελα σου...Ναι!Ναι!
ειναι σε ολα πρωτη!!!τυπαρα και εξαιρετικο παιδι...δεν λεει οχι σε τιποτα και γουσταρει πιο πολυ και απο σενα!!!ΠροσκύνημαΠροσκύνημα
ειναι στανταρακι η Μαριαλενα και οποιος τυχερος παρει το τηλεφωνο της θα περασει σουπερ!!!
θα τα πουμε συντομα μωρη καυλαρα!!!!ΈρωταςΈρωταςΈρωτας

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 07, 2016
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
tasouras21
Σεβαστός
Εγγραφή:
15 Σεπ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
1.325
Πόντοι:
1.016
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ILIAS1339, tomas3, popov και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού