Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 120 10
Call-Girls 262134
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Το τελευταιο ραντεβου με την Αννα εγινε πριν ενα μηνα αλλα την εχω παρει 3-4 φορες συνολικα...και στα 80 και στα 100 και με κωλο και χωρις και οπως να ειναι!!!στα 80 και ολα κομπλε ειναι vfm!!!τωρα στα 100 και κωλο εξτρα νομιζω οτι δεν ειναι...νομιζω ειναι πολλα...
Η συννενοηση παντα ευκολη καθως με 3-4 μηνυματα ειναι στη πορτα του hotel...ειναι αδυνατη και ανυπαρκτο βυζι αλλα με πολυ ωραιο προσωπο και σωμα!!ειναι ευχαριστη προσχαρη και φιλαει τρομερα....δαγκωνει και γρατζουναει αν ερθει σε πολυ καυλα (να το προσεχετε οι δεσμευμενοι γενικως εγω την πατησα!!)και σαν γκομενα σου μπορει να συμπεριφερθει και σαν ξεκωλο που την βαζεις κατω και την σκιζεις!!!
εγω μαζι της εχω κανει και τα 2 και περναω παντα καλα!!!ΚατσικογάμηςΚατσικογάμης δεν λεει οχι σε τιποτα!!!την γαμας οπου θες οπως θες σε οποια σταση θες!!!δεχεται χυσιμο στο σωμα και στο στομα(για προσωπο δεν ξερω)
πιπα πολυ καλη και αν θες κανει με τις ωρες!!!μια φορα που δεν μπορουσα να χυσω μπορει να επαιρνε και μιση ωρα πιπα χωρις να παραπονεθει ποτε!!!το ιδιο και στο γαμησι!!αντεχει και γουσταρει πολυ απο τον κωλο!!!για τρελο ξεσκισμα η κωλοτρυπιδα και πραγματικα γουσταρει!!!ειναι γλυκια πολυ αλλα στο κρεβατι αλλαζει και απο κοριτσακι γινεται γυναικαρα!!!!
ερχεται στην ωρα της και αν καθυστερησει ενημερωνει παντα...καλη στο σοσιαλ γιατι ειναι οπως ειπα πριν ειναι πολυ γλυκια και ευχαριστη!!!!
Εγω την προτεινω ανεπειφυλακτα σε ολους γιατι ειναι σιγουρο οτι θα περασουν πολυ καλα...για αυτους που τους αρεσουν οι βυζαρες και τα πιασιματα ισως δεν τους αρεσει...ειναι slim και χωρις βυζι...βεβαια εχει καλες υπηρεσιες οποτε αν θελετε ξανασκεφτητε το παιδια!!!!ΜατάκιΜατάκι
Βεβαια το ειπα και πριν ισως τα 100+ ειναι πολλα και της ειπα αλλα οποιος το βαλαντιο του αντεχει ασ δοκιμασει και δεν θα χασει!!!αυτη ειναι η γνωμη μου!!!ΚαπέλοΚαπέλοΚαπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 11, 2016
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
tasouras21
Σεβαστός
Εγγραφή:
15 Σεπ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
1.325
Πόντοι:
1.016
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ILIAS1339, popov, mikelantzeloka και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Σεπτεμβρίου, 2016
Εχω παει μαζι της 6 φορες. Αν ανέβαζα κριτικη θα έγραφα τα ίδια ακριβως πράγματα. Μαλλον κανει τα ιδια σε ολους μας....
12 Σεπτεμβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

εεε ναι ρε φιλε...και ετσι πρεπει νομιζω...αν θελει να κανει κατι παραπανω σε αλλους ειναι θεμα δικο τηςΧαμόγελοΧαμόγελο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2