Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 112 10
Call-Girls 281078
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Β συνάντηση σε 10 μέρες κ αυτή τη φορά είπα να γράψω κριτική με τη πιθανότητα κάποιοι να με πουν κ ορομοτορα αλλά who cares.λ λοιπόν είχα ζητήσει από τη καυλα να μου έρθει με μαγιό να παίξουμε ότι κάνει ηλιοθεραπεία κ την αλειβω με λάδι κτλπ.ερχεται στην ώρα της γδυνεται κ βλέπω ένα κορδόνι κ από πάνω οι μισές βυζαρες έξω.ξεχειλιζαν.εχω γουρλωσει μάτια κ ή καυλα χαμογελάει.γουσταρει που με καβλωσε.αυτο φοράς στη θάλασσα τη ρωταω.ναι λέει όλο νάζι κακό είναι;αν σε έβλεπα της λέω θα σε βιαζα.με γδυνει.το σουτιεν στην ακεη.οι βυζοτουρμπινες μου χαιδεουν τα μπούνια κ αρχιζει αργή βασανιστική βαθειά πίπα.να με κοιτάει με τις μαραρες κ να γεύεται τα προσπερματικα.μετα από δέκα λεπτά όλο νάζι μου λέει θέλω να με γαμησεις.στο πλάι.απο πάνω να χουφτωνω βυζους γλυφω ρωγαρες κ στα 4 για γερο σφυροκόπημα.να κοιτάει στο καθρέφτη κ να καβλωνει.ο β γύρος είχε πίπα κ το μωρό να φαίνεται με το δονητη κ να με τρελάνει.χυσιμο στο στόμα κ διακριτικό φτύσιμο
Είναι δυνατό εργαλείο.γαμιεται δυνατά,φιλαει με γλώσσα.δειχνει να γούστα ρει.ειναι γυναίκα που σε βάζει κάτω κ σου αλλάζει τα φώτα.αξιζει.κ πολύ ήρεμη κ σωστή καμία σχέση με την εποχή του τρολ.γαματε όσο μπορειτε

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Μέλος
Εγγραφή:
31 Ιουλ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
86
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, STAVROS6969, asteri_12 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Σεπτεμβρίου, 2016
Που την θυμήθηκες αυτήν συναγωνιστή?
09 Σεπτεμβρίου, 2016
επέστρεψε? εχει αλλάξει τηλ?Χμμμ;
09 Σεπτεμβρίου, 2016
Μπραβο στο κοριτσι,την βοηθησε η γιογκα κ ο διαλογισμος να χαλαρωσει...
09 Σεπτεμβρίου, 2016
Να ρωτησω αν μου επιτρέπεις....λες ότι για 1 ωρα πλήρωσες 100 ευρώ ενω στο σάιτ της λέει μίνιμουμ 2 ωρες 300 ευρώ!
Τι ισχύει? Χμμμ;
09 Σεπτεμβρίου, 2016
Την θυμήθηκαν γιατί περνγα καλά.το τηλ αν γράφετε nayomi call girl στο google το βγάζει λήγει σε ασσο
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5