Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.7 54 10
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μόλις γύρισα από το ραντεβού μου με Nagia.

Δε χρειάζεται να γράψω κάτι γι'αυτήν. Έχουν ειπωθεί όλα. Είναι αυτό που ψάχνουν όλοι νομίζω.
Ότι πλησιέστερο σε επαφή με την κοπέλα σου που λιώνει για σένα και σε γουστάρει.
Δε θα γράψω θετικά λοιπόν γιατί δε χρειάζεται, οπότε θα γράψω μόνο αρνητικά.

1. Περίμενα να σκάσει μύτη κάνα πορνίδιο και αντιθέτως συνάντησα μια φινετσάτη γυναίκα με κλάση κάτι το οποίο με κόμπλαρε και δεν ήξερα πως να το διαχειριστώ (στα πλαίσια του γαμωξενοδοχείου) αφού έχουμε συνηθίσει σε συμπεριφορές και εμφανίσεις μπουρναζίου. Είναι γυναίκα να τη βγάλεις έξω κάπου καλά και μετά να ακολουθήσει ξέσκισμα.
2. Μου έκανε τόσα κοπλιμέντα που δε μου έδωσε την ευκαιρία να της πω κι εγώ πόσο μεγάλη καύλα είναι.
3. Μου είπε ότι τελείωσε σε 2 διαφορετικές φάσεις του αγώνα αλλά εγώ την καρδούλα της δεν την ένιωσα να χτυπάει τόσο δυνατά οπότε δεν παίρνω όρκο ότι έγινε έτσι. Αν όντως δε τελείωσε όπως νομίζω, δεν είναι λόγος να ξενερώσω και να μη θέλω να ξαναβρεθώ μαζί της. Δεν την πίεσα να μου πει όμως γιατί έτσι κι αλλιώς εγώ ήμουν με το χαμόγελο του χαζού στα χείλη.
4. Ενώ είχα πάει με σκοπό το gfe κάπου στη διάρκεια μας βγήκε έντονο το pse γιατί η κοπέλα είναι για τρελά γαμήσια.
5. Είχα μόνο 2 γύρους μαζί της σε 2 ώρες και εξαντλήθηκα. Έπρεπε να μου πεις ρε μωρό ¨ετοιμάσου, φάε καλά, να είσαι ξεκούραστος γιατί θα σε πεθάνω"!!!!

Όλοι γράφουν τα απίστευτα για κείνη, έπρεπε κι εγώ να βρω 2 μαλακίες να πω.

Είναι χαζή που δεν ανεβάζει το κασέ της. Με αυτά που προσφέρει, το πόσο θέλει να ικανοποιήσει τον άλλο και σε σχέση με τις φόλες που κυκλοφορούν, πάλι θα έχει τεράστια ζήτηση.

ΥΓ: Μη μου ζητήσετε τηλ. Κάνει τη διαλογή μόνη της. Εγώ 3 pm έστειλα σε διάρκεια μιας βδομάδας και μου απάντησε.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 05, 2016
Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
280€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Ναι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
24 Νοε 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
141
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 nagia, xifious7, Apate και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Σεπτεμβρίου, 2016
Ρε τι υπουργός είσαι εσύ??

όλοι κάνουν περικοπές και εσύ αμέσως να δώσεις αύξηση? ρε μπράβο!!! να σε ξαναψηφίσουμε!!Ματάκι
06 Σεπτεμβρίου, 2016
Ωραίος τυπε Ναι! Κυρίως για τη προσπάθεια σου να προσθέσεις κατι καινούριο. Απλα το θεμα με το αν τελειωσε η οχι δεν μπορω να καταλάβω γιατι πρεπει να προβληματίζει κάποιον που πληρώνει για την απόλαυση του. Εαν ηταν η γκομενα σου θα ειχε κάποιο νόημα. Αλλα εδώ Χμμμ; Λες να μην σου ξαναέρθει αν δε τελειωσε Χμμμ;
Το τριπάκι της αυτοεπιβεβαίωσης μπορει καποιες φορες να γινει boomerang. Βλέπε "προσεχώς Αγαπουλας"
06 Σεπτεμβρίου, 2016
η nagia ειναι μακραν οτι καλυτερο υπαρχει .
06 Σεπτεμβρίου, 2016
Να ανεβάσει το κασέ της και άλλο??Money MouthMoney MouthMoney Mouth.... Μερικοί το μουνι γουσταρουν να το πληρώνουν παρα πολύ ακριβα!!! Λογικο ο καθένας κρίνει από τις εμπειρίες του!!!
07 Σεπτεμβρίου, 2016
3 pm σε μία εβδομάδα και σου απάντησε? Είσαι πολύ τυχερός!!! Ωραία κριτική με κάνει να την ποθώ ακόμα πιο πολύ αλλά δυστυχώς δεν απαντά
07 Σεπτεμβρίου, 2016
Ρε παιδια εγω πατάω "νέο μήνυμα" στο pm και μου λέει δεν μπορειτε να στείλετε προσωπικό μήνυμα. Τι παίζει; μπορείτε να βοηθήσετε αν ξέρετε;
07 Σεπτεμβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δε με προβλημάτισε. Σε πολλές σχέσεις μου, τύχαινε 1/10 φορές να μην τελειώσει η κοπέλα μου και επίσης 1/20 να τελειώσει η άλλη και να μην τελειώσω εγώ. Είναι πάρα πολλοί παράγοντες ειδικά για τις γυναίκες και ειδικά για cg. Απλά με χαλάει το να νομίζει ότι αν προσποιηθεί εγώ θα το ευχαριστηθώ περισσότερο. Και ξαναλέω δεν είμαι σίγουρος, αλλά έπιασα την καρδιά της και δε χτύπαγε τόσο έντονα όσο γνωρίζω. Πάντως η κοπέλα με το "after sales", δηλαδή την επικοινωνία μετά το ραντεβού, σε ψαρώνει. Για λίγο σε κάνει να νομίζεις ότι είσαι "μοναδικός" για εκείνη. Σίγουρα θα έχει πολλούς αγαπούληδες. Είναι γατόνι!!
Πάντως θα ξαναβρεθώ μαζί της έτσι κι αλλιώς γιατί είναι άψογη
07 Σεπτεμβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ναι μόνο 3 pm!!! αλλά πριν από λίγο μου είπε ότι με σύστησε μια άλλη κοπέλα την οποία εγώ δε γνωρίζω και καταλάβαμε ότι η άλλη κοπέλα εννοούσε άλλον....οπότε καταλαβαίνεις πόσο τυχερός ήμουν
07 Σεπτεμβρίου, 2016
φιλε και εγω ενα πμ της εστειλα και 1 μερα μετα ελαβα απαντηση... δεν εχει να κανει με το ποσα πμ θα στειλεις δεν μπαινεις σε κληρωση... απλα μερικοι ισως γραφουν χαζομαρες στα πμ ή να τυχει και να πρεπει να περιμενουν λιγο λογο φορτου πμ...
07 Σεπτεμβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Νομίζω ότι πρέπει να παίξεις Τζόκερ μετά το ΛΟΤΤΟ που έπιασες με την Nagia.
12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2