Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 174 10
Call-Girls 228704
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
4.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Λοιπόν.....Η αλήθεια είναι ότι περίμενα πολλά περισσότερα... Διαβάζω καιρό τώρα το φόρουμ και είπα μέσα μου "αμαρτία να μη το δοκιμάσω το Αντζελάκι". Για να μην πολυλογώ και αφού δεν έχω και πολλά να προσθέσω στα του αγώνα που παρεμπιπτόντως είναι όντως σκυλί του πολέμου έχω να επισημάνω επιγραμματικά τα εξής:
1. Δυστυχώς επαληθεύτηκαν οι υποψίες μου οτι εμφανισιακά δεν είναι και μοντέλο. Το αδυνατό της σημείο το πρόσωπο. Άν την συναντουσα έξω δεν θα της την έπεφτα με τίποτα. το καλό είναι οτι αν προσθέσεις το κινητό της στις επαφές , έχει φωτό με πρόσωπο στο viber και whats app. Ο λαλάκας έλεγα "δεν μπορεί , θα είναι πιο ωραία" .. Ε...δεν ήταν
2. Η γαμημένη κρίση την έχει βαφτίσει VFM. Σε καμία περίπτωση κατ'εμέ... ένα 20αρικο παραπάνω δεν χάθηκε και ο κόσμος.
3. Για να μην την κατακρίνω μόνο, είναι όντως "καλό παιδί" και "σκυλί του πολέμου" στο σεξ... αντέχει....και το στοματικό δίχνει να το απολαμβάνει... επίσης μου άρεσε που έπαιζε συχνά με την κλειτορίδα της για να γουστάρει περισσότερο.. Ίσως και να υποκρινότανε αλλά έδειχνε να γουστάρει την όλη φάση
4. Όταν της είπα να μπώ από πίσω, ναι μεν δεν μου αρνήθηκε, απλά μου είπε " δεν είμαι και πολύ καθαρή σήμερα"... Δεν πολυψήθηκα να μπώ αλλά αυτό ήταν δικό μου θέμα πιστεύω δεν θα μου το έκοβε...
5. Το καλό της όλης υπόθεσης ήταν οτι είχα 2 πολύ πολύ καλές εκσπερματώσεις που μας άκουσε όλο το χοτέλ. Είχαμε 2 30λεπτα ημίχρονα καθαρής μπάλας χωρίς καθυστερήσεις απο τον αντίπαλο με την μπάλα να πάει πάνω κάτω, ενώ ο διαιτητής δεν κοιτούσε πότε να σφυρίξει τη λήξη...Άφηνε το παιχνίδι να εξελιχθεί..Δεν έκλαψα τα λεφτά μου αλλά δεν τρελαίνομαι να ξαναπάρω. Αυτά απο μένα....
Γαμήσι....τί ωραίο πράγμαΝαι!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 04, 2016
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
4 Απρ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
869
Πόντοι:
991
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, doc_lin, jv2009(1) και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού