Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 8 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Συνάντηση προ καιρού νότια στα λημέρια μου. Το κορίτσι καταφθάνει 10 λεπτά πρίν και με βρίσκει να κάνω ντους όπου και της ανοίγω. Αφού βγάινω απο το ντους
της λέω ήρθες νωρίτερα και μου απαντάει αμέσως 1 ώρα είναι και σε παρακαλώ δώσε μου το δώρο μου. Εκεί τρώω μία πρώτη ξενέρα αλλά λέω γραφείο είναι
τα γκαφρά μπροστά οπότε και της τα δίνω (100 + 20 το CIM). Τα παίρνει και πάει για μπάνιο. Αφού βγαίνει την βλέπω λίγο πιο γλυκιά, έρχεται στο κρεβάτι
βγάζει την πετσέτα και αποκαλύπτεται ένα αρκετά ωραίο μπαμπάτσικο αλλά σφιχτό σώμα Προσκύνημα ακριβώς όπως μου αρέσει Ναι! Ξεκινάνε κάτι χαδάκια ότι να ναι,
πάω να την φιλήσω και την βλέπω να βγάζει απλά την γλώσσα και να την μαζεύει Κεφάλι σε τοίχο! (μου θύμισε την Ανίτα) λέω άστο δεν γουστάρει φιλιά δεν πειράζει
ας με πιπώσει οπότε και της το λέω. Όλες οι συζητήσεις στα λίγα αγγλικά που της έβγαζα με το τσιγκέλι. Τέσπα αφου μου κάνει μια αερόπιπα ότι να ναι
και ανα 1 λεπτό γύρναγε και έφτυνε στο σεντόνι (λές και βρώμαγε ο λούτσος μου τον οποίο είχα πλύνει πρίν 5 λεπτά μπροστά της) λέω ας την γλύψω εγώ. Πάω να την
γυρίσω 69 και την βλέπω να κάνει κάτι περίεργα Χμμμ; ξαναπάω να την τραβήξω και στεγνά σηκώνεται όρθια και μου λέει "What do you want?" Της λέω και εγώ
ο πιστευμένος Ρόκο Σιφρέντι "I want to eat you Talina" και εννοούσα να την γλύψω. Δεν το καταλαβαίνει, της το εξηγώ και μου αρχίζει μία ότι να ναι θεωρία
ότι δεν είναι ασφαλές και καθαρό να την γλύψω ενώ αυτή πριν λίγο μου γλυφε το παππάρι (ίδια τύχη όπως και ένας συνάδελφος πιο κάτω). Δεν γαμιέται λέω
ας την γαμήσω να τελειώνουμε. Με καβαλάει και αρχίζει κάτι περίεργα πουτσοβυθίσματα τα οποία μπορώ να πώ ότι ήταν καυλωτικά οπότε λέω ας την στήσω λίγο στα 4
να την δώσω πόνο. Την γυρνάω και αρχίζω ένα σφυροκόπημα ανευ προηγούμενου Κατσικογάμης Ναι! Κάπου ενδιάμεσα άρχισα να της πατάω κανα μπατσάκι και φάνηκε να
γουστάρει αλλά σε μια στιγμή που είχαν ανέβει οι στροφές και την έσφιγγα, τραβιέται και μου λέει πως άμα της αφήσω σημάδια θα με σκοτώσει, γελάω λίγο και μου
αρχίζει πάλι μια ιστορία πως ασχολείται με τον αθλητισμό και ξέρει και πολεμικές τέχνες Μαλακία Κεφάλι σε τοίχο! Μαλακία και πως άμα θέλει με δέρνει και γενικά
μία παράνοια Κεφάλι σε τοίχο! Κεφάλι σε τοίχο! ότι να ναι. Από την μία να ψήνομαι να την δείρω (γιατί πάω για την καφέ στο BJJ Κουλ και απο την άλλη να θέλω απλά
να χύσω να τελειώνει αυτό το τσίρκο. Την ξαναστήνω για κανά 10 λεπτό χαλαρά να μην μου παραπονεθεί και την βάζω να με τελειώσει με το στόμα. Με το που έχυσα
έφυγε κατευθείαν στο μπάνιο και σε 5 λεπτά ήταν στην πόρτα. Κρίμα γιατί ήταν μια ωραία κοπέλα για τα γούστα μου που άμα έβαζε στόχο την ικανοποίηση του πελάτη
θα άξιζε πολλές επαναλήψεις οπότε δοκίμασα μια φορά και συγνώμη αλλα δεν θα ξαναπάρω μιας και με τα ίδια λεφτά άλλη κοπέλα θα καθόταν 2 ώρες και θα τελείωνα
4 φορές ενώ τώρα έκατσε 50 λεπτά έχυσα μία φορά και τράβηξα και μία μαλακία μιας και δεν παίζανε άλλα λεφτά να παίρναγα απο κανά στούντιο για το ξέπλυμα.
Αυτή ήταν η εμπειρία μου με την Ταλίνα μάγκες, όπως λέέι και ο τίτλος ήταν μία όμορφη κοπέλα με πολύ μέτριες υπηρεσίες.
Το μέτρια στο συμπεριφορά γραφείου το έβαλα γιατί εκλεισα το πρωι απο νωρίς την κοπέλα για το βράδυ και πολύ λογικά μου ζήτησαν να τους επιβεβαιώσω το ραντεβού
2 ώρες πριν. Όταν τους πήρα όμως δεν το σηκώνανε Μαλακία και επέμενα και πήρα αρκετές φορές συνεχόμενα και με διάστημα 5 λεπτών με αποτέλεσμα να μιλήσουμε μία ώρα πρίν
το ραντεβού.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
tanapou
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
14 Αυγ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
821
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 satyrus, ThE, Chocolatito και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Σεπτεμβρίου, 2016
Συντομη περίληψη λοιπόν ....


ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΛΑ.

Σε ευχαριστούμε για την ενημέρωση.
Z
zeljko
03 Σεπτεμβρίου, 2016
πρεπει να ειναι αναλογα με τις μερες της η συγκεκριμενη.
γλωσσοφιλα παιζανε full για μενα οπως και ατελειωτο γλυψιμο στην μουναρα της.
ειναι λες και διαβαζω για αλλη κοπελα οταν τα γραφεις.
K
kostasasximos86
04 Σεπτεμβρίου, 2016
Θα διαφωνήσω φίλτατε. Μάλλον πολύ κακές υπηρεσίες και όχι μέτριες....
Λ
ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3