Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 174 10
Call-Girls 228727
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά απο μία δύσκολη μέρα στην δουλειά και απο ένα ταξιδι, και ενω ειχα ήδη μιλήσει τηλεφωνικά με την Αντζελα, με δύο μηνυματα ευκολα οριστικοποιήσαμε τη συνάντηση, για την οποία είχα μεγάλες προσδοκίες και ευτυχώς δικαιώθηκα πανηγυρικά...Θα συμφωνήσω με τους προλαλήσαντες που αναφέρονται σε μια πραγματικά επαγγελματία, με την έννοια ότι σεβεται τα χρήματα του πελάτη και κάνει ότι είναι δυνατόν να περάσει και αυτός αλλά και αυτή καλά...πρώτα απο όλα, να αναφερω οτι εαν ειναι, ειναι οριακά πάνω απο 30 ετών αλλά εχει κορμί κορυφαίο..αψεγάδιαστο...μοναδικός κώλος,ψηλά ποδια άκρως περιποιημενα άκρα, και αιδίο και πρωκτός μοναδικός για σπατουλάρισμα...η Αντζελα έχει ανατομικα ίσως το πιο σφιχτό αιδιο που έχω δει παρά την καθημερινή δουλειά...και επίσης, φιλάει υπέροχα...δεν ξέρω μπορεί να ακουγομαι υπερβολικός, αλλά νομιζω οτι επειδη ταιριαξαν και οι ορμές μας, πέρασα μια φανταστική ώρα...Οι βαθμολογίες στο σύστημα ειναι οι ανωτερες που μπορώ να βάλω καθως θεωρώ οτι στο σώμα αξιζει 10...μπραβο της για την υπομονη να με τελειώσει και δευτερη φορά στο 90' και για την απολυτη αφοσιωση της στο κορμί μου (όχι μόνο στο πέος μου)...ειναι δεδομένο οτι θα ηθελα να την ξανασυναντησω εστω και εαν δεν θα ήθελα ποτέ να ξαναπάω με μια γυναικα που ήδη εχω πάει...ειναι η μοναδική εξαίρεση...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Σεβαστός
Εγγραφή:
13 Μαρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
633
Πόντοι:
1.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, Kimi13, panathasta και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού