Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 22 10
Call-Girls 35688
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Την είχα "παραγγείλει" από το μεσημέρι για το απόγευμα και μόλις τη ζήτησα να έρθει στο BILL, σε 5 λεπτά ήταν στην πόρτα. Βγήκα με τις σαπουνάδες να της ανοίξω.
Το κορίτσι είναι κουκλί στο πρόσωπο και στο σώμα. Μικρό στην ηλικία (στα 20κάτι), φρέσκο, μωρό για φίλημα και για δάγκωμα. Στις φωτογραφίες φαίνεται λίγο πιο "βαρύ", αλλά είναι κοντούλα (1,60) και πιο αδύνατη από τις φωτο. Αυτό βέβαια δεν με χάλασε, αφού αυτό το σωματότυπο τον προτιμώ από τα "θηρία".
Στον αγώνα τα πάει καλά όσο την παίζεις μαλακά, σαν το καινούργιο γκομενάκι σου. Κραυγούλες όμορφες, αγκαλίτσες, φιλάκια βαθιά, κοίταγμα στα μάτια, πίπα άψογη. Εγώ όμως ως παππούς, δεν έχω εύκολη τη δεύτερη φορά στο καπάκι μέσα στη μία ώρα, γι' αυτό χρονικά το κρατάω λίγο παραπάνω, ώστε να τελειώσω μία κι έξω. Εκεί με έχασε το μωρό! Αφού τελείωσε 2-3 φορές (έτσι φάνηκε...), μετά στέγνωσε και στα δύσκολα ζορίστηκε. Όσο δεν μπορούσε να με τελειώσει αγχωνόταν. Ανέβηκε πάνω κανονικά και reverce, πήρε τη στάση "Καμμένος" (στα 4 Ναι! ) κι εκεί ήρθε η λύτρωση μέσα σε πανηγυρισμούς και χαμόγελα.
Ένα μωρό που θέλω να το ξαναδώ. Μου άρεσε η φρεσκάδα της και το χαμόγελο. Έρωτας
Ρεμάλια προσέξτε όμως, δεν κάνει το κοριτσάκι για PSE κι αγριάδες. Handle with care!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 30, 2016
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
110€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
ΔΜ
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 katty@, panos877, panathasta και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού