Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 28 10
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Τρίτη και φαρμακερή όπως λέει ο τίτλος συνάντηση με την Καρίνα και ο λόγος οτι ήθελα να δοκιιμάσω κάτι διαφορετικό (φιστ αναλ)η πρώτη συνάντηση έγινε πριν 6 περίπου μήνες και το κόστος 100 ευρω για μια ώρα που στην πραγματικότητα διερκεσε 3,5 φαντασικές ώρες. Το σεξ μαζί της ήταν απίθανο και μακράν το καλύτερο που έχω κάνει μέχρι σήμερα με αποκορύφωμα το άναλ φιστινγκ και το απιστευτο σκιρτινγκ. Αφού πέρασα τέλεια και την αποζημίωσα και με φαγητό συναντηθήκαμε δεύτερη φορά μετά από μία εβδομάδα όπου ήταν ένας άλλος άνθρωπος, εγώ τη γαμούσα και εκείνη έβλεπε τηλεόραση ενώ όταν της έβαλα δάκτυλο στον πρωκτό εκείνη αγρίεψε και μου το έβγαλε νευριασένα, τέλως πάντων η συνεύρεση ολοκληρώθηκε και αναχώρησα ομολογώ με τύψεις ότι κάτι δεν έκανα καλά. Αφού άφησα να περάσει κάποιος εύλογος χρόνος της ηλεφώνησα και κλείσαμε ραντεβού για 1,5 ώρα και 180ευρω με φιστ αναλ. Τη μέρα της συνάντησης με το που άνοιξα την πόρτα του δωματίου πήγε ξάπλωσε στο κρεβάτι γδύθηκε και ζήτησε να της δώσω αμέσως τα λεφτά γιατί μόνο αυτό την νοιάζει, της έδωσα τα λεφτά και μου ζήτησε να προσκυνήσω το μουνί της γιατί είναι η βασίλισσα, αρνήθηκα και της ζήτησα να γλείψει τον πούτσο μου γιατί αυτός είναι ο βασιλειας για τις επόμενες 1,5 ώρες αυτή αρνήθηκε και είπε ότι δεν αξίζω τίποτα τότε της είπα να αφήσει τα λεφτ΄ και να φύγει αυτή ρνήθηκε και άρχισε να ντύνεται, τότε αρπάζω τα λεφτά και την βγάζω έξω με το ζόρι αφού τρώει και μια ροχάλα στη μάπα. Συνέχισε να φωνάζει αλλά σταμάτησε γρήγορα μάλλον λόγω επεμβάσεως από το προσωπικό του ξενοδοχείου.Ντύθηκα και έφυγα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
30 λεπτά
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Ναι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
22 Μαρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
384
Πόντοι:
301
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ntaffy2, atrobaggio, lastfallen και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Αυγούστου, 2016
χαχαχχααχ ενταξει δεν υπαρχεις ! εκλαψα !
S
sweet_old1975
29 Αυγούστου, 2016
XAXAXAXAXAXAXAXAXA!!! ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΚΡΙΤΙΚΗ, ΗΤΑΝ ΦΑΡΣΟΚΩΜΩΔΙΑ!!Προσκύνημα
29 Αυγούστου, 2016
αφού τρώει και μια ροχάλα στη μάπαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα
29 Αυγούστου, 2016
και μετα , και μετα ?????
30 Αυγούστου, 2016
επιβεβαιωνω τον φιλο μας

μουρλη για δεσιμο η γυναικα....

μαλλον εχει βρει πολλους μαλακες αγαπουλες και την εχει βολεψει και το παιζει τρελλιτσα

βεβαια το χουνερι του μαγκα δε το εχω παθει, αλλα προς τα εκει το πηγαινε και μ εμενα

κριμα γιατι ειναι ωραια γκομενα για αγρια γαμησια

31 Αυγούστου, 2016
ΠροσκύνημαΚαπέλοΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6