Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 114 10
Call-Girls 161601
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Πρωτο ραντεβου με την γλυκια Μαριαλενα . Με το που μου εστειλε το τηλεφωνο της (περιμενα αρκετο καιρο γιατι το δινει μονο η ιδια) το ραντεβου κλειστικε ευκολα με 2-3 sms . Αν και δεν με ηξερε στην τιμη των 300 ευρω μου εβαλε και ενα πρωκτικο (ευχαριστω πολυ κουκλα μου!!!!) . Η Μαριαλενα ηρθε στην ωρα της , ομορφη και γλυκια κοπελα (προσωπικη γνωμη παντα), με πολυ ωραιο κορμι και παρα πολυ ανετη και φιλικη μαζι μου. Παρα πολυ καθαρη (παντα ντουζακι αναμεσα στους γυρους) με υπεροχο μουνακι που το τιμησα δεοντος και ασχοληθηκα πολυ ωρ αμαζι του . Στο κρεββατι ειναι τουρμπο !!!! Της αρεσουν οι δυνατες καταστασεις (παντα μεσα σε λογικα πλαισια βεβαια , οχι να την σαπιζουν και στο ξυλο) αν κσι σε αυτο εγω δεν ειμαι και πολυ fun, αντεχει στο σφυροκοπημα και κανει deep throating που στον εξαφανιζει (απο τα καλυτερα που μου εχουν κανει) . Εγιναν 3 γυροι , ο πρωτος καταθεση στο στομα της , ο δευτερος καταθεση μεσα στο κωλαρακι της με την Μαριαλενα στα τεσεσερα και ο τριτος καταθεση στο μουνακι της με την Μαριαλενα στα τεσσερα (της αρεσει οταν την πηδανε να ειναι ειναι στα τεσσερα (doggy style) , πραγμα που δεν με χαλασε διοτι μου σρεσει και εμενα .Θα ξαναβρεθουμε σιγουρα με την Μαριαλενα γιατι περασα υπεροχα στο κρεββατι και ειναι πολυ ενταξει σαν χαρακτηρας !!! Να εισαι καλα κουκλα μου και να περνας υπεροχα !!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
3 ώρες
Κόστος
300€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
ioannisp71
Σεβαστός
Εγγραφή:
2 Αυγ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
2.006
Πόντοι:
1.781
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 popov, Zebu, doc_lin και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού