Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 1 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Κάτι οι κάβλες, κάτι το οτι κανένα cg δεν ήταν διαθέσιμο για το επόμενο τρίωρο που είχα ελεύθερο, και κάτι οτι μου θύμιζε έναν γυμνασιακό έρωτα, είπα να κάνω τον κασκαντέρ. Μαλακία
Πολύ εύκολο κλείσιμο του ραντεβού και 2 ώρες αργότερα ήμουν στο Hotel.

Κτυπάω, ανοίγει και με χαροποίει το οτι βλέπω ένα κοριτσάκι ακριβώς όπως στις φωτογραφίες. Μου άνοιξε φορώντας ένα ωραίο νηκτικό. Δυστυχώς είναι κοντούλα (160-165 με το ζόρι), πράγμα που εμένα δεν με χαλάει βέβαια. (Είναι στο μέγεθος της Adelina).

Μπαίνω για μπανάκι και βγαίνοντας με περίμενε στο κρεβάτι. Αγγλικά ψιλοχάλια, αλλά μπορείς να συνεννοηθείς. Είναι από την Ρωσία, και είναι το πρώτο της tour (πράγμα που φαινόταν). Πολύ ωραίο σωματάκι με μικρά βυζάκια (με ρώγα που ανταποκρίνεται ωράια). Φοβερά τατουαζ αν κάποιους τους φτιάχνει.

Μετά από παρότρυνση μου ξεκινάει η πίπα (νομίζω ότι ακόμα θα περίμενα), και ως έκπληξη μου μια και είχα αρχίσει να απογοητεύομαι από την έλλειψη πρωτοβουλίας, ήταν πάρα πολύ καλή. Υγρή, αργή, και πολύ γλώσσα.. Έβαλε χέρι στην αρχή αλλά αφού της ζήτησα να το βγάλει, δεν το ξαναέβαλε. Μεγάλο χαμόγελο

Την άφησα να ασχολείται κάνα τεταρτάκι, και πριν τελειώσω σταματώ και αρχίζω να γλύφω το μουνάκι της. Έγινε μούσκεμα και άφηνε φωνούλες ηδονής και κατά γούσταρα.Κουλ

πέρασμα προφυλακτικού, ψευτοιαραποστολικη, με τα πόδια της γύρω από το κεφάλι μου, και τέλειωσα μέσα της σε λίγα λεπτά.
Διάλειμμα 5 λεπτά με νεκρική σιγή, και δεύτερος γύρος όπου την γύρισα σε 69 και την άφησα να με πιπώνει κανα μισάωρο μέχρι να ξανατελειώσω (τελειώσε και εκείνη), οπου στρατηγικα απέφυγε το CIM την τελευταία στιγμή.(φαουλ) Money Mouth

Οκ, εγώ την χάρηκα την συνάντηση αλλά ήμουν για τέτοια πολύ χαλαρή φάση με πολύ πίπα. Αν ήμουν για κάτι πιο hardcore, PSE και λοιπά, μάλλον ούτε λόγος. Αντικειμενικά, αν δεν ήταν κλώνος της γκόμενας που γούσταρα, μάλλον θα χαλιόμουν γιατί πέρα από την ωραία πίπα, είναι πρωτάρα και φαίνεται. Από την άλλη, δεν έφερε καμία αντίδραση σε ότι της ζήτησα και προσπάθησε να με ευχαριστήσει.

και με αυτά κλείνω για αυτόν τον μήνα. Καλές διακοπές σε όσους έχουν απομείνει
ΚαπέλοΚαπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 15, 2016
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
20 Ιαν 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
165
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 satyrus, THV, mallias20 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού