Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 235 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
4.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Το ραντεβου κλειστηκε ευκολα μεσω pm και μετα μεσω τηλ... Χαμόγελο

Ευκολη συνενοηση και διχως προβληματα στις ωρες δεχτηκα να συναντηθουμε στο χοτελ που μου προτεινε η ιδια στο Bill που οφειλω να πω οτι με εξεπληξε πολυ θετικα δεν ειχα ξαναπαει στο συγκεκριμενο...
Η κοπελα μαλλον με περιμενε κιολας καθοτι το ραντεβου μας ηταν για τις 8 αλλα καθυστερησα λιγο και ανεβηκα στο δωματιο 8 παρα 10 παρα 5 μετα απο 2 λεπτα που της εστειλα τον αριθμο του δωματιου ανεβηκε και αυτη...

Μολις ανοιξα την πορτα η πρωτη εντυπωση ηταν θετικη φοραγε τζινακι με πλατφορμα απο κατω και ενα απλο μπλουζακι... δεν ενθουσιαστικα διοτι με χαλασε λιγο το προσωπο της οχι οτι ηταν ασχημη η κοπελα προς θεου ετσι αλλα δεν ηταν του γουστου μου οπως επισης κατ'εμε δεν ειναι 24 χρονων αλλα δεν θα σταθω εκει διοτι ολα τα υπολοιπα σαν σωμα και σαν υπηρεσιες ξεπερασαν τις προσδοκιες μου...

Αραξαμε για λιγο για να γνωριστουμε και μετα μπηκαμε με δικη της παροτρυνση για μπανακι μαζι οπου εκει αρχισαμε μετα απτα τριψιματα και τις σαπουναδες τα χαδια και εσκυψε με λαγνο υφος και μου τον εξαφανησε
παρα πολυ καλη πιπα κρατιομουν μυστες μου απτη σαπουνιερα μην φυγω πισω .... τον εχασα σας λεω και μπαλες μεσα και δωστου εξω και μεσα ξανα ... μεταβαση στο κρεβατι οπου και εκει συνεχισε με μια αψογη πιπα
και εως οτου τελειωσα και τα καταπιε ολα με θεληση και χαρα... Έρωτας

Λιγο social time μεχρι να μπω για μπανακι επειτα μπηκε και εκεινη ξανα τα ειπαμε για λιγο και ξανα προς τη δοξα τραβηξαμε παρεα !!! ( ειχα κανει τη πατατα να τραβηξω μια πριν την συναντηση ) Εμμμμ και για να ειμαι ειληκρινης αργησε να μου γινει καγκελο στο 2ο γυρο αλλα διχως να δυσανασχετει η αννουλα τα εδωσε ολα και τον εφερε στα ισια του με την καταπληκτικη της πιπα και παλι, μου φορεσε σκουφακι και την πηρα στα 4 για κανα 10λεπτο με πολυ καλο ρυθμο ειχα γινει μουνι απτον υδρωτα και το παθος εκεινη την ωρα γιατι η αννουλα τα εδινε ολα και μεσα εξω κινησεις και φωνες διχως υπερβολες και παρε με και σκισε με εεεε αφου με προσταζε ακουλουθησα τις εντολες της και τελειωσα μεσα της αραξαμε εκει για λιγο να ηρεμισουμε και οι δυο τα ξαναειπαμε λιγο με ρωτησε εαν εμεινα ευχαριστημενος κτλπ... Καπέλο

Σε γενικες γραμες περασα αρκετα καλα για τα λεφτα που εδωσα και ισως να την ξανασυναντουσα !!! Κουλ

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 10, 2016
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
eprepe1312
Μέλος
Εγγραφή:
13 Ιουν 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
100
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, satyrus, GSAKKI και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Αυγούστου, 2016
Τοσο χάλια το πρόσωπο ?Λύπη
15 Αυγούστου, 2016
Την εχω παρει και εγω ,πρεπει να ειναι απο 25-28 με χαλια μαπα αλλα την υδρωνει τη φανελα ...
16 Αυγούστου, 2016
εχει ενα πανεμορφο προσωπακι με δυο γλυκα εκφραστικα ματια εμενα μου αρεσε πολυ...
16 Αυγούστου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

χαλια δεν ειναι μην το ξεφτυλισω εμενα απλα δεν μου αρεσε δεν ηταν τοσο του γουστου μου Γερο-μύστης
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4