Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 17 10
Call-Girls 45579
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Συνάντηση με την Nadine μετά από ανάγνωση κριτικής του συμπαίκτη jimy.m. καθώς το είχα και απωθημένο να πάω με μαυρούλα! Δυστυχώς ο χώρος που επιλέχτηκε(από εμένα)ήταν χάλια και έχει ήδη μπει Χ στο εγκαταλελειμένο ΠΡΙΑΜΟ(κλιματισμός εικονικός ,κ.α. θα τον στολίσω στο ανάλογο Thread)!!!Η Nadine ήρθε στην ώρα της και μπαίνοντας μέσα έπαθα το πρώτο καλό ΣΟΚ! Γλυκό πλασματάκι, ψιλό με κορμί λαμπάδα! Φιλάκι συστάσεις και βουρ για μπανάκι το κορμί αφού πριν μου κούνησε την κωλάρα της ρυθμικά ώστε να ξέρω τι με (και την) περιμένει!!!Επιστροφή από μπάνιο και βουρ στα φιλιά και τις αγκαλιές πάνω στο τσιμεντένιο κρεββάτι!!!GFE κατάσταση που μου αρέσει...φοβερή πίπα που τον έπαιρνε μέχρι τις αμυγδαλές της(περίπου),χωρίς χέρια και με σαλάκι! Αφού με είχε κάνει τούμπανο της είπα να βάλει προφυλακτικό και ξεκίνησε το πανηγύρι!!!SEX σε όλες τις στάσεις με πολύ πάθος και το κορίτσι ακούραστο! και αφού εξαντλήσαμε τα της μπροστινής πόρτας είπα να δοκιμάσουμε και την άλλη!!!Με λίγο σαλάκι και ανεβαίνοντας πάνω μου...τον πήρε βαθιά στην κωλάρα της και ανεβοκατέβαινε ακούραστα! δυστυχώς δεν άντεξα πολύ από την κάβλα και της τα έδωσα στο στόμα όπου τα κατάπιε όλα!!! Ντουζάκι και αυτό που μου έκανε εντύπωση ήταν πως με το που ήρθε στο κρεββάτι έπιασε αμέσως δουλειά!!!άλλη μια από τα ίδια...αφού αυτή την φορά βέβαια δοκίμασα κι εγώ το μουνάκι της...το οποίο μέσα στο σκοτάδι φωσφόριζε στην ροζ απόχρωση του!!!ήταν κάβλα το μωρό στο σκοτάδι με το δέρμα το σκούρο και τις ματάρες της !!!Τελείωμα και στράγγιζμα πάλι από το κορίτσι που με ρούφαγε ώρα και τα ήπιε πάλι όλα!!!Δυστυχώς είχα δουλειά και δεν πήγα για τρίτο γύρο ενώ το κορίτσι δεν είχε κανένα πρόβλημα να συνεχίζαμε αφού είχαμε κάνα 15λεπτο περίπου ακόμα!!!Εννοείται πως όσο παίζει θα είναι στανταράκι μου αν και τα 130 με anal δεν είναι και πολύ vfm στις μέρες μας. Βυζάρα φυσική 2+ που δεν έχει πρόβλημα να την γλύψεις/δαγκώσεις/σαλιώσεις όπως επίσης και η κωλάρα της που είναι δεκτική σε σκαμπιλάκια!!!Ευγενική, άνετη, πρόθυμη και πιο αδύνατη από τις φωτό!!!!!
Στανταράκι καταχωρήθηκε!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 07, 2016
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Ναι
djnet71
Ανώτερος
Εγγραφή:
14 Δεκ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
33
Likes:
576
Πόντοι:
6.055
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 iuakoya, Dirty69, Antonis_Greece4 και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Αυγούστου, 2016
Αδερφε ωραια κριτικη...Πως βρισκουμετο τηλ. της γαζελας.Ευχαρστω.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1