Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.5 1 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Καλο Μηνα σε όλους σας και για αυτούς που θα φύγουν διακοπές καλή απόλαυση!

για όσους από εμάς μείνουν Αθηνα πιστέψτε με υπάρχουν και άλλες απολαύσεις...όπως το να βρείς μια κοπέλα γρήγορα και εύκολα χωρίς να μπεις σε ουρα αναμονής...

βεβαια το γρήγορα είναι πάντα θεωρητικό καθότι η κοπέλα άργησε στο ραντεβού 35 λεπτά...έχοντας στείλει νούμερο δωματίου 40 λεπτά νωρίτερα και διανύοντας Δευτερα μεσημέρι σε μια νεκρή πόλη θεωρώ απαράδεκτο και αδικαιολόγητο ένα πρακτορείο να θολώνει τον πελάτη σε ψέματα (έχει κίνηση?!?!?!?!) και να μην λέει την αλήθεια όμορφα και ξεκάθαρα....

το προσπερνάμε αυτό καθότι δεν μου έχει τύχει ξανά από το συγκεκριμένο πρακτορείο...και προχωράμε στο κύριος γεύμα...τη Noel!!!

Χριστούγεννα μέσα στο κατακαλόκαιρο!!! Μια πολύ όμορφη κοπέλα μαυριδερή και με πολύ ωραίο ντύσιμο!!! Πεντακάθαρη και με αρκετά καλο social έστω και αν τα αγγλικά της δεν είναι της οξφόρδης...

Η κοπέλα είναι δεκτική σε όλα έχει παρα πολύ σωστό επαγγελματικό χαρακτήρα δεν λέει σε κάτι όχι και σε καμια περίπτωση δεν κάνει τη δουλειά με το ζόρι...θεωρεί τους Έλληνες πολύ ωραίους άντρες και νομίζω ότι δεν τρελαίνεται και τόσο πολύ για τους Τούρκους...

Το στήθος γιατί όπως όλοι καταλαβαίνουμε είναι και το πρώτο σημείο που πέφτει το μάτι θα το έλεγα προς D αλλα με πτωτική τάση λόγο βάρους...το οποιο όμως δεν με χάλασε καθόλου λαμβάνοντας τη κοπέλα ως συνολικό πακέτο!!!!

είναι μια περίπτωση η οποια προσφέρεται και για GFE αλλα και ποιο δυνατές καταστάσεις...γενικά prpei να ακολουθεί το τι της βγάζει ο κάθε πελάτης και προσαρμόζεται ανάλογα.

πίπα βαθιά υγρή με η χωρίς προφυλακτικό ανάλογα πως εσείς το θέλετε και επιλέγεται!!!

Και μουνάκι ξυρισμένο γλυκύτατο και όχι πολύ χρησιμοποιημένο...αν epefeyge και τόσο gel στο δεύτερο γύρω θα ήμασταν καλύτερα!!!!

Must για τους λάτρεις του doggy style....να το βάλεις στα τέσσερα!!!!!!!

Τη κολάρα ήταν αυτή δώσε και σώσε!!!!!!!!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 01, 2016
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Όχι
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
21 Σεπ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
777
Πόντοι:
991
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΤΣΟΥΝΑΣ, Rokko28, satyrus και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Αυγούστου, 2016
Με τέτοιο lunch break δε θα βάλεις ποτέ κιλά!
02 Αυγούστου, 2016
Ρε φίλε από την αρχή κάτι δεν μου άρεσε στην κρητική σου.....Η Κοπέλα ξεκίνησε από το πρακτορείο στις 30/07 και εσύ την πέτυχες στις 1/08 μια μέρα μετά και την ίδια μέρα έγραψες και κρητική.....Ποιος είσαι? Λες ότι από το συγκεκριμένο πρακτορείο δεν έχεις ξαναδοκιμάσει και εγώ στο προφίλ σου βρίσκω άλλες τέσσερεις αναφορές για το συγκεκριμένο πρακτωρείο.....
02 Αυγούστου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

χαχαχαχαχχαχαχαχαχα πολυ σωστος....για να γαμησουμε χασαμε το μεσημεριανο!!!!!!
02 Αυγούστου, 2016
Αυτο το ¨πιπα υγρη κλπ με η χωρις προφυλακτικο οπως εσεις το επιλεγετε¨ ειναι το μεγιστο καρφωμα της κριτικης ρε παιδια !

Απορρω ωρες ωρες πως περνανε τετοιες κριτικες ...δεν βλεπει κανεις οτι ο τυπος γραφει σαν σερβιτορος που παρουσιαζει το μενου?

ΕΛΕΟΣ και κριμα γιατι φαινεται καλο τεμαχιο το συγκεκριμενο και θα το καψουν τετοιες κριτικες
02 Αυγούστου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

E ρε πανηγυρι η φαση εδω μεσα.....
03 Αυγούστου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μεγάλε μάθε να διαβάζεις ελληνικά και κανε μετά κριτική.

Εγώ ανέφερα ότι δεν μου έχει ξανατύχει με το συγκεκριμένο πρακτορείο καθυστέρηση σε ραντεβού και ότι ήταν η πρώτη φορα.

Δεύτερον με το που ανέβηκε το προφίλ της κοπέλας στο site πήρα και έκλεισα ραντεβού και αμέσως μετά έγραψα κριτική όπως καλο θα ήταν και όλοι εσείς εδώ μέσα να κάνετε ώστε να ενημερώνεται ο κόσμος και όχι να περιμένετε να περάσει κανένα τρίμηνο και μετά να θυμηθείτε να γράφετε...

Εάν βρίσκει κάποιος άλλος κάτι περίεργο, εδώ είμαι να το συζητήσουμε όχι με αερολογίες!!!!
03 Αυγούστου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

φιλε η κοπέλα κάνει πολύ καλή πίπα εγώ προσωπικά προτιμώ με προφυλακτικό για τους δικούς μου προσωπικούς λόγους....αυτό όμως δεν σημαίνει ότι η κοπέλα κάνει με προφυλακτικό...αν εσύ επιλέξεις χωρίς το κάνει και χωρίς....αν έχεις πρόβλημα σε αυτό απευθύνσου στους moderators εκεί που είναι οι επιλογές να βάλουν και μια που να λέει "με προφυλακτικό μετά από απαίτηση του πελάτη" για να εξηγιόμαστε όμορφα και να μην αφήνουμε αδιευκρίνιστες καταστάσεις!
03 Αυγούστου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Το ότι έχετε αφήσει εσείς οι ίδιοι κάποιους να σας κατευθύνουν δεν σημαίνει ότι όλοι εμείς οι υπόλοιποι είμαστε "προμοτορες". Μακάρι όλοι να γράφατε σωστές αντικειμενικές κριτικές αμέσως μετά το ραντεβού όπως κάνω εγώ ΠΑΝΤΑ.

Επίσης δεν νομίζω ότι η κριτική μου είναι εις βάρος της συγκεκριμένης κοπέλας αλλα ακριβώς το αντίθετο.

Και γενικά κουράζομαι με όλες αυτές τις γελοιότητες που παρακολουθώ κατά καιρούς και φυσικά δεν πρόκειται να ασχοληθώ περαιτέρω. Αναμένω όμως να δω την επομενη κριτική από κάποιον ΕΜΠΕΙΡΟ για τη συγκεκριμένη κοπέλα και να δούμε ποσο διαφορετική θα είναι....
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8