Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 120 10
Call-Girls 262095
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Δευτερο ραντεβου με την Αννουλα . Αρχικα με αλλη Αννα ηθελα να κλεισω ραντεβου για χθες αλλα επειδη δεν μπορουσε και το κανονισαμε για την αλλη Κυριακη ειπα να μην το ρισκαρω και να διαλεξω την Αννα110 που εμεινα απολυτα ευχαριστημενος στο προηγουμενο ραντεβου μας . Το ραντεβου κλειστικε ευκολα με δυο pm στο site και 1 sms την προηγουμενη του ραντεβου . Η Αννα ηρθε στην ωρα της με μια μικρη καθυστερηση 5 λεπτων. Σχετικα με εμφανιση και χαρακτηρα εχω γραψει στην προηγουμενη κριτικη μου (απολυτα ευχαριστημενος).
Στα του σεξ εγιναν 4 γυροι .
Πρωτος γυρος με γλυψιματα και απο τους δυο και τελειωμα στο προσωπο της Αννας .
Δυετερος γυρος πιπα απο την Αννα , φορεμα προφυλακτικου και πηρα το κωλαρακι της . Τρυπουλα στενη που ζοριστικα να την παρω, (δεν ειμαι και ο rocco sifredi στην ηλικια μου) αλλα αυτο με εκανε και το ευχαριστηθηκα περισσοτερο , και τελειωμα μεσα στο κωλαρακι της .
Τριτος γυρος ξεκινησε με χαμουρεματα , πιπα απο την Αννουλα , φορεμα προσφυλακτικου , η Αννουλα στα 4 και τελειωμα στα κωλομαγουλα της .
Τεταρτος γυρος ενα 69 που το ευχαριστηθηκαμε και οι δυο μας και τελειωμα στο στομα της Αννουλας .
Αναμεσα στους γυρους ντουζακι και απο τους δυο , τσιγαρακι και καυβεντουλα .

Η Ανουλα θα γινει στανταρακι για εμενα τελικα .

Καλα να περνατε συναγωνιστες !!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
3 ώρες
Κόστος
350€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Ναι
ioannisp71
Σεβαστός
Εγγραφή:
2 Αυγ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
2.006
Πόντοι:
1.781
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 popov, man3939, mad_max και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού