Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 5 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η συνάντηση είχε γίνει πριν καιρό όταν η κοπέλα ήταν Αθήνα, απλά τώρα γράφω την πρώτη μου κριτική.

Μπαίνει στο δωμάτιο του ξενοδοχείου μια κοπέλα πιο γλυκιά απ'τις φοτο-όμορφη χαμογελαστή 21 ετών μου είπε. Φιλάκι για καλησπέρα-γνωριμίες και μετά μπάνιο. Σε 3 λεπτά έτοιμη μπροστά μου. Το σώμα της λεπτό ωραίο κωλαράκι και βυζι για χουφτωμα. Κατευθείαν στο ψητό με γλωσσοφιλα στο φουλ και περιποίηση από μέρους μου σε όλο το κορμάκι της ώσπου τελείωσε με καβλωτικα βογγητά και βαθιές ανάσες. Το νινακι της καθαρο με ωραία αίσθηση. Αναλαμβάνει δράση αυτή και αρχίζει να κατεβαίνει σιγά σιγά απ'το λαιμό προς κάτω. Πολλα φιλιά και γλυψιματα σε όλη την περιοχή. Στοματικό πολύ καλό, βαθύ με εναλλαγές αργό-γρήγορο. Με τελείωσε με την πρώτη κατάθεση στο στοματάκι της όπου συνέχιζε να γλύφει και να παίζει για κάνα δεκάλεπτο, ενώ εγώ απολάμβανα. Μετά στον αγώνα ακούραστη με πολλές εναλλαγές στάσεων και κάρφωμα, έχει ωραία στησιματα.

Στο σοσιαλ πολύ καλή καθώς γνωρίζει καλά αγγλικά και είναι ευχάριστη και ευγενική, συζητάγαμε άνετα.

Εν κατακλείδι μια πολύ καλή εμπειρία που αν ξαναέρθει Αθήνα θα ήθελα να την συναντήσω. Ξέρει να πηδιέται και είναι όμορφη. Αν την περιποιηθεί κανείς το ανταποδίδει.

Αυτά από μένα. Να περνάτε καλά!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
250€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
25 Ιουλ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
234
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού