Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 120 10
Call-Girls 262098
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Πρωτο ραντεβου με την Αννα και γενικα εμεινα πολυ ευχαριστημενος . Αν και αργησε 30 λεπτα να ερθει στο ραντεβου λογω ενος προβληματος σαν σωστη επαγγελματιας εμεινε πανω απο 30 λεπτα επιπλεον για να αναπληρωσει την χαμενη ωρα . Επισης δεν δεχτηκε να παρει το δωρακι της μπροστα αν και δεν με ηξερε απο χθες δειχνοντας μου εμπιστοσυνη . Η Αννα ειναι μια πολυ ομορφη γυναικα (για τα δικα μου γουστα) . Ομορφο προσωπακι , επιδερμιδα βελουδινη, ωραιο σωμα χωρις ιχνος περιτων κιλων ή κυτταριτιδας και χωρις ιχνος τριχας , βυζακι μικρο αλλα με κατι ρωγες που σε προδιαθετουν να παιξεις μαζι τους , μουνακι περιποιημενο και πεντακαθαρο (το τιμησα δεοντως). Χαρακτηρας προσχαρος , χαμογελαστη με πολυ καλη διαθεση. Αν και ηταν το πρωτο ραντεβου μας δεν μου συμπεριφερθηκε με επιφυλακτικοτητα .
Στα του σεξ τωρα . Εγιναν 3 γυροι (μετα απο καθε γυρο ντουζακι η Αννα , πολυ καθαρη κοπελα) . Ο πρωτος γυρος τελειωσε με χυσιμο στο προσωπο της Αννας (της το ζητησα διοτι μου αρεσει και δεν το αρνηθηκε) . Στον δευτερο γυρο τελειωσα μεσα της με την Αννα απο πανω μου (δεν εφυγε αμεσως μολις τελειωσα αλλα εμεινε πανω μου και με χαιδευε για καποια λεπτα πραγμα που μου αρεσε πολυ) . Ο τριτος γυρος τελειωσε με ενα φοβερο 69 που πιστευω οτι αρεσε και στους δυο μας αν κρινω απο το ποσο υγρο εγινε το μουνακι της. Γενικα στο θεμα σεξ εδειξε πολυ καλη διαθεση και εκανε τα παντα για να με ευχαριστησει. Η πιπα της πολυ καλη βαθια , υγρη , με περιποιηση και της γυρω περιοχης (εγλυφε και ρουφαγε τα μπαλακια) και χωρις χερι .
Γενικα περασα πολυ καλα και θα την τιμησω παλι με την πρωτη ευκαιρια . Να εισαι καλα Αννα μου !!!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
200€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
ioannisp71
Σεβαστός
Εγγραφή:
2 Αυγ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
2.010
Πόντοι:
1.781
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 popov, man3939, bonior_n και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού