Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 4 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Καταρχάς μιλάμε για μια γυναικάρα πραγματικά πεντάμορφη. Πρόσωπο αγγελικό, με σχεδόν τέλειες αναλογίες και γραμμές και σώμα αψεγάδιαστο με εκπληκτική επιδερμίδα. Ένα 10άρι από μένα στην κοπέλα. Έχω ξανασυνευρεθεί με δεκάρι και δυστυχώς οι εμπειρίες και εντυπώσεις μου, είναι πάντα ίδιες. Ίσως το γεγονός ότι είναι τόσο όμορφες να πηγαίνει πακέτο με έναν σνομπισμό και μια ξινίλα που δεν συναντάς σε πιο απλές και λιγότερο εντυπωσιακές κοπέλες. Από την αρχή είχε ύφος "είσαι πολύ τυχερός που θα περάσεις μία ώρα μαζί μου". Μονολεκτικές απαντήσεις, βεβιασμένα χαμόγελα, ξινά αφ' υψηλού βλέμματα. Αντίθετα με τα όσα γράφουν οι προηγούμενοι, εγώ δεν είδα δυνατές αγωνιστικές καταστάσεις. Νωχελική και κρύα. Κανένα πάθος, καμία ένταση, καμία πρωτοβουλία. Όχι τα μαλλιά, όχι στο πρόσωπο, όχι πολύ δυνατά στο στήθος, όχι πολλά φιλιά.
Γενικά ξενέρωτη φάση. Της έκανα μασάζ όπου απόλαυσα το υπέροχο κορμί της με την αφή και με έτριψε κι αυτή με ωραίο κι αισθησιακό τρόπο. Αυτό ήταν και το μοναδικό καλό σημείο. Η συμπεριφορά του γραφείου άψογη. Εν κατακλείδι πολύ ακριβή γι' αυτά που προσφέρει και δεν άξιζε τον κόπο κατά τη γνώμη μου.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
27 Φεβ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
36
Likes:
184
Πόντοι:
896
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mixalis mixoy, satyrus, Γιώργος Ξύδης και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού