Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 19 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Με τη Βαννεσα βρέθηκα πριν κανά 2 μηνό κ ήθελα να γράψω κάτι για την κοπέλα. Ραντεβού στα βόρεια προάστια (εκεί την βολεύει να κάνει τα ραντεβού της) .Ακριβης στην ωρα της ,με το που μπήκε στο δωμάτιο σου βγάζει μια όμορφη επικοινωνιακή συμπεριφορά δηλ (ευγενική,με το χαμόγελο στα χείλη σαν να είστε φίλοι κ σε ξέρει από καιρό.) Για την ηλικία της (δεν ειναι πιτσιρικά ,μην τρελαθούμε) ειναι μια προσεγμένη κοπέλα ,ωραίο σώμα ,γυμνασμένο ,ωραία μάτια ,μακριά ξανθά μαλλιά.Αφου έκανε το μπανάκι της κ είπαμε δυο κουβέντες άρχισε τα γλωσσόφιλα ,τα χαμού ρέματα κ ξεκινήσαμε αρκετά δυναμικά.Ειναι δεκτική στα πάντα εκτός πρωκτικου.Εαν της βάλεις δάκτυλο στην κλειτορίδα βγάζει κάβλες κ φωνούλες κ γενικά δείχνει να το απολαμβάνει.Εχει μεγάλα βυζια που σε κάνουν να τα γλείψεις κ να βάλεις το πούτσο σου για μαλάκία ,ενώ εκείνο που της δίνει ένα μεγάλο αβαντάζ στο κρεββάτι ειναι η πίπα της ,που τον τσιμπουκωνει μέχρι αηδίας κ μετά σου λέει πριν τελειώσεις ,χύσε μεσα στο στόμα μου ,θέλω να τα καταπιώ.Οντως η γκομενα λες κ γουστάρει το σπερμα χωρίς φόβο κ πάθος.,με στράγγιξε δεν άφησε ούτε σταγόνα.Τα αρχιδια τα μπουκώνει κ γλύφει την γύρω περιοχή,οριακά γλύφει κ κωλο κ εάν το κάνει κακά τα ψέματα πρέπει να εισαι κ καθαρός στην συγκεκριμένη περιοχή.Απο στάσεις τα πάντα δεν λέει όχι ,γενικά δεν περνάς άσχημα (δυο γαμησια) .Εαν την κανείς κέφι κ ξαναβρεθείς ,έχω την εντύπωση ότι μπορείς να κερδίσεις κάτι παραπάνω .Δεν ειναι η πρώτη επιλογή γιατί κακά τα ψέματα ,στην πιάτσα παίζουν ηλικιακά κ πιο πιπίνια αλλα μια εναλλακτική που περνάς καλα (το μόνο σίγουρο ειναι ότι δεν βγάζει αρνητικότητα κ περνάς μια ευχάριστη ωρα) .Μειον θα χαρακτήριζα το γεγονός ότι την βολεύει μόνο να κλείνει τα ραντεβού στα βόρεια προάστια κ πρωινές ώρες.Τωρα εάν κάποιος πελάτης θέλει κανά Lacoba εναλλακτικά ,πρέπει να το έχει κανονίσει πριν κανά δυο ημέρες ,με λίγα λόγια το πούτσο κλαίγανε.Για την τιμή τα 100 που δίνεις ( εάν έδινε κ πίσω πόρτα θα ήταν πιο δυνατή στην πιάτσα κ για την ηλικία της).Θα την ξαναδώ κάποια στιγμή σίγουρα όταν έχω κανά κενό καμία ωρα το πρωί. Αυτά συνάδελφοι για την Βαννεσα ,ελπίζω να βοήθησα κάποιους φίλους ....

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
23 Μαϊ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
261
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Gingos, JudasXXX, Sonamor και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Ιουλίου, 2016
πως κανονιζεις συναντηση? μπορεις να στειλεις pm?
17 Φεβρουαρίου, 2017
κανα λινκ φιλαρακι
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2