Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 1 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Μου φαίνεται ότι είναι η πεμπτουσία τις λέξης πιπίνι. Το πρόσωπο της ίσως είναι το καλύτερο που έχω συναντήσει έως σήμερα από αντιστοίχου επαγγέλματος κοπέλα.
Καταπληκτικά ματιά με πανέμορφες λεπτομερείς στο πρόσωπο της. Το δέρμα της ήταν σοκολατί χρώμα με φοβερή επιδερμίδα για χάιδεμα με καταπληκτικό πεταχτό και πέτρα κολαρακι.. Έως εκεί τα καλά.. από κιλά δεν ήταν παραπάνω από 45 άρα σε παρέπεμπε σε πολύ πιτσιρίκι αν και μου έδειξε ταυτότητα ότι ήταν παραπάνω από 18. Ακόμα και για τα δικά μου γούστα ήταν πολύ petit.
Ήταν ότι ήταν πολύ στενή και αυτό προκαλούσε πολύ ωραία αίσθηση στην διείσδυση. Όταν πήγα να την φιλήσω με φρέναρε απότομα και αν και αναφερόταν στις υπηρεσίες το φιλί και μάλιστα με γλώσσα, μου το ξέκοψε τελείως αν και χαλάστηκα μου βγήκε σε καλό μια και κατά την πορείας διαπίστωσα το στόμα της μύριζε άσχημα, επίσης μου δήλωσε φαν του τσιγάρου… εστι εξηγείτε η κακοσμία. Από εκεί και εμπρός όλα ήταν φλατ!!! Τίποτα το ιδιαίτερο και άξιο λογού, πίπα πολύ μέτριά, γλείψιμο από κάτω στα μπαλάκια τελείως επιφανειακό, λίγα βογγητά και ουδέτερη τελείως συμμέτοχή.
Το όμορφο πρόσωπο της με έκανε να τελειώσω στην ώρα μου χωρίς τυμπανοκρουσίες και πανηγυρισμούς!! Μια συνάντηση που τα αρνητικά ήταν σαφώς πιο πολλά από τα θετικά.
Από εμένα όχι!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 16, 2016
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
19 Μαρ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
82
Likes:
3.459
Πόντοι:
11.380
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, sgk5150, Invisible Man και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Ιουλίου, 2016
Μα πραγματικά κρίμα ,τόσο όμορφο κορίτσι να είναι ξενερα,και την είχα στα υπόψιν!
N
nuber1
20 Ιουλίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

εχει και μια αδερφη αυτη και κανουν ντουο μοιαζουν πολυ απο τις φωτο που ειδα και ηθελα να κανω ενα κασκαντεριλικι ομως απο αυτα που εγραψες ... δεν
20 Ιουλίου, 2016
Sorry παικτη αλλα κανεις λαθος για το φιλι!
Ενας λογος που την εκοψα απο την λιστα μου..
ηταν που έγγραφε και γραφει ακομα στις υπηρεσίες της ...
φιλί χωρίς γλώσσα!!!Ματάκι
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3