Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.6 5 10
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Είναι η δεύτερη φορά που πήρα κοπέλα από το Glamour. Μετά τη φανταστική εμπειρία που είχα ένα μήνα πριν με τη Monika, η οποία άξιζε και το τελευταίο ευρώ από τα 150 που έδωσα, αποφάσισα να ξαναεμπιστευτώ το συγκεκριμένο γραφείο, και μάλιστα χωρίς να μπω στον κόπο να διαβάσω κριτικές στο bou (μέγα λάθος!!!). Δυστυχώς αυτή τη φορά ήταν ίσως η χειρότερη εμπειρία που είχα ποτέ με call girl. Θα περιγράψω με λεπτομέρεια το γιατί, αλλά το συμπέρασμα με δυό λόγια είναι: Η Sofia είναι μια πανέμορφη κατάξανθη λεπτή και καλλίγραμμη 19χρονη Ρωσιδούλα, μούναρος με λίγα λόγια, η οποία όμως ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ να κάνει σεξ, ΔΕΝ έχει συμφιλιωθεί με το επάγγελμα που έχει επιλέξει, είναι εντελώς ΨΥΧΡΗ, ΑΠΟΜΑΚΡΗ και ΑΠΡΟΘΥΜΗ, και το χειρότερο ΔΕΝ ΤΗΡΕΙ καν τις συμφωνημένες υπηρεσίες. Θέλω να πω στο γραφείο, που ελπίζω να διαβάζει αυτή την κριτική, ότι αν θέλουν να συνεχίσουν να χρεώνουν τις τιμές που χρεώνουν, δεν αρκεί να φέρνουν απλά ωραία κορίτσια. Οφείλουν, κατά τη γνώμη μου, να διπλοτσεκάρουν την συμπεριφορά της κάθε κοπέλας και με τα πρώτα παράπονα ή τις πρώτες αρνητικές κριτικές να εξετάζουν προσεκτικά το ενδεχόμενο να μην ξανασυνεργαστούν μαζί της. Τα λεφτά που δίνουμε είναι ΠΟΛΛΑ και για αυτό απαιτούμε να λάβουμε υπηρεσίες ΚΟΡΥΦΑΙΑΣ ποιότητας και τίποτε λιγότερο.

Πάμε τώρα στην αναλυτική περιγραφή. Συνάντηση στο Lacoba Κυριακή απόγευμα. Η πόρτα χτυπάει, ανοίγω, και μπαίνει μέσα μια πανέμορφη κοπέλα η οποία όμως δεν μου χαμογελάει, δεν με αγγίζει, λέει ένα ξερό «hi» και κατευθύνεται στο εσωτερικό του δωματίου. «Ωχ», σκέφτομαι, «δεν ξεκινήσαμε καλά, αλλά ίσως είναι απλά ντροπαλή και χρειάζεται το χρόνο της για να ανοιχτεί». Θα την πάω λοιπόν όσο πιο αργά και γλυκά γίνεται. Της χαμογελάω, προσπαθώ να πιάσω μια υποτυπώδη συζήτηση, «από πού είσαι», «έχεις ξανέρθει στην Ελλάδα», «σου αρέσει εδώ» κτλ κτλ κτλ. Με κοιτάζει εντελώς ανέκφραστη, αγέλαστη, και χωρίς να καταλαβαίνει τα περισσότερα που της λέω. Αφού απέτυχε η προσπάθεια επικοινωνίας, αρχίζω τα χάδια, στα χέρια της, τους ώμους, τα πόδια, το πρόσωπο, τα μαλλιά, ύστερα μικρά φιλάκια στα παραπάνω μέρη. Σε όλο αυτό παραμένει σχεδόν εντελώς αμέτοχη, με μόνη εξαίρεση ένα υποτυπώδες χάδι στα χέρια μου. Κάποια στιγμή αποφασίζω να τη φιλήσω στο στόμα, αρχικά χωρίς γλώσσα και μετά επιχειρώ με γλώσσα, το οποίο ΑΡΝΕΙΤΑΙ αν και είναι στις υπηρεσίες που σύμφωνα με το γραφείο παρέχει. Συνεχίζω τα χάδια και τα φιλάκια και κάποια στιγμή το ξαναεπιχειρώ άλλες 2 φορές, όπου τη δεύτερη μου λέει στα Ρώσικά «χωρίς γλώσσα». Οκ, λέω, δεν χάλασε ο κόσμος. Ξεκινάω να γλύφω τα βυζάκια της. Είναι μικρού προς μεσαίου μεγέθους, καλοσχηματισμένα, με ωραίες ρώγες. Ανα διαστήματα ανεβαίνω πάλι προς τα πάνω και επιχειρώ να τη φιλήσω έστω χωρίς γλώσσα, το οποίο τώρα αρνείται και αυτό γυρνώντας γρήγορα το μάγουλό της στο πλάι. Κατεβαίνω σταδιακά προς τα κάτω και αφού γλύψω για λίγη ώρα το εσωτερικό των μπουτιών της, της κάνω ένα πολύ ωραίο, μεγάλης διάρκειας, γλυφομούνι, το οποίο φαίνεται να είναι και το μοναδικό πράγμα που απόλαυσε, βογγώντας και φτάνωντας κάποια στιγμή σε οργασμό (που δεν είμαι σίγουρος αν ήταν αληθινός). Τη βάζω να μου πάρει πίπα. Δοκιμάζει να τον βάλει στο στόμα της, χωρίς προσφυλακτικό όπως είναι συμφωνημένο, αλλά μετά από 3 δευτερόλεπτα τον ξαναβγάζει με αηδία. «Τι έγινε;» ρωτάω. Μου δείχνει κάποια προσπερματικά υγρά που έχουν τρέξει και λέει «τι είναι αυτό;» και αμέσως σηκώνεται και πάει στην τσάντα της να πάρει προφυλακτικό. Έχω αρχίσει να εκνευρίζομαι αλλά αποφασίζω να μην αρχίσω καυγά, τουλάχιστον να απολαύσω ό,τι μπορώ να απολάυσω. Κανονικά, θα έπρεπε να είχα πάρει εκείνη τη στιγμή το γραφείο τηλέφωνο να παραπονεθώ και να διέκοπτα τη συνάντηση. Τέλος πάντων την αφήνω να μου βάλει προφυλακτικό και αρχίζει να μου κάνει μια τρισάθλια, γελοία και βαρετή πίπα. Μετά από 2-3 λεπτά και επειδή η πίπα της ήταν εντελώς βαρετή, της λέω γύρνα να κάνουμε 69. Να έχω τουλάχιστον μια παραπάνω πηγή ερεθισμού. «Τι;» μου λέει, κάνοντας ότι δεν καταλαβαίνει. Της εξηγώ με νοήματα να γυρίσει για 69 (το οποίο είναι άλλη μια ΣΥΜΦΩΝΗΜΕΝΗ υπηρεσία). «Δεν θέλω» μου απαντά. Έχω εκνευριστεί πολύ. Η κοπέλα είναι εντελώς απάτη. Τα λεφτά μου τα έχασα, ας της ρίξω έναν πούτσο και να την αφήσω να φύγει. «Οκ, γύρνα να σε γαμήσω». Τη γάμησα σε 3-4 διαφορετικές στάσεις. Καθ'όλη τη διάρκεια, με άφηνε να τη φιλάω στο σώμα της ενώ τη γαμούσα, αλλά όταν αντί για φιλί πήγαινα να γλύψω το δέρμα της, τραβιόταν.

Και τώρα το χειρότερο όλης της συνάντησης. Την γαμάω στα τέσσερα και είμαι έτοιμος να χύσω. «Ας χύσω πάνω στο όμορφο κωλαράκι της» σκέφτομαι. «Αφού όλα τα άλλα πήγαν στραβά, ας μου μείνει τουλάχιστον μια καλή τελική ανάμνηση». Τον τραβάω έξω, πετάω το προφυλακτικό και με το που την αγγίζουν τα πρώτα υγρά αυτή ΠΕΤΑΓΕΤΑΙ ΌΡΘΙΑ και λέει αυστηρά και θυμωμένα «THIS IS EXTRA!!!» και αμέσως τρέχει στο μπάνιο να πλυθεί. «How much?» τη ρωτάω. «30 ευρώ» μου λέει και τρέχει στο μπάνιο. Αυτό φυσικά και δεν ήταν αλήθεια, έξτρα είναι μόνο το τελείωμα στο στόμα!!! Αλλά εκείνη τη στιγμή, επειδή δεν είχα τη δυνατότητα να μπω στο site του Glamour και να ελέγξω αν μου λέει αλήθεια, και επειδή παρόλα όσα συνέβησαν δεν μπορούσα να πιστέψω ότι μια κοπέλα του συγκεκριμένου γραφείου, που γενικά έχει καλή φήμη (το γραφείο), θα έφτανε στο σημείο να ΖΗΤΑΕΙ EXTRA ΠΟΥ ΔΕΝ ΙΣΧΥΟΥΝ, αποφάσισα να δείξω καλή πίστη (ο βλάκας), και να της τα δώσω. Σύνολο λοιπόν 180 ευρώ, τα οποία θεωρώ ότι η κοπέλα αυτή μου έκλεψε, αφού δεν παρείχε τις συμφωνημένες υπηρεσίες και με εξαπάτησε και με το extra.

Είναι η χειρότερη εμπειρία που είχα ποτέ με call girl και τα πιο πεταμένα λεφτά που έδωσα ποτέ. Ναι, η κοπέλα είναι κούκλα, αλλά σεξ δεν θέλει να κάνει.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 17, 2016
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
180€
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
29 Μαϊ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
248
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 DeanCorso, xamenosxamenh, ΜrKavlopoulos και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Ιουλίου, 2016
Eπρεπε να την ειχες σουταρει, κριμα πεταμενα λεφταΚεφάλι σε τοίχο!
18 Ιουλίου, 2016
Φιλτατε αφου δινεις 30 ΕΥΡΟΠΟΥΛΑ στον αερα παει να πει οτι εισε υπερανων χρηματων .Και γιατι δεν πηρες το γραφειο και να ρωτησεις αν στο σωμα ειναι ΕΧΤΡΑ Χμμμ;
B
Bronson81
18 Ιουλίου, 2016
τα 30 δεν έπρεπε να τα δώσεις.
18 Ιουλίου, 2016
αν δεν μυριζε η αναπνοη σου η συμπεριφορα της ηταν απαραδεκτη.απαραδεκτος και συ που τα ανεχτηκες.χαλατε την πιατσα ετσι φιλε.διακοπη τηλεφωνο στο γραφειο και εξω απο την πορτα.
18 Ιουλίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φίλοι μου ναι, ομολογώ ότι πιάστηκα εντελώς μαλάκας. Εκ των υστέρων είναι σαφές το τι έπρεπε να κάνω (τηλεφώνημα στο γραφείο και διώξιμο) αλλά επειδή έχω μικρή εμπειρία και κάτι τόσο μα τόσο στραβό μου συμβαίνει πρώτη φορά, εκείνη τη στιγμή αιφνιδιάστηκα. Και ναι, έχετε δίκιο ότι κορόϊδα σαν και μενα χαλάνε την πιάτσα, για αυτό και θέλησα να επανορθώσω όσο γίνεται γράφοντας αυτή την κριτική, τουλάχιστον να προλάβω μην πάθει κάποιος από σας τα ίδια. Ελπίζω η συγκεκριμένη κοπέλα να μην ξαναβρει ποτέ πελάτη στην Ελλάδα και το γραφείο να μην τη ξαναφέρει εδώ. Τέλος, το γραφείο θεωρώ ότι οφείλει να μου ζητήσει συγγνώμη και να μου επιστρέψει τουλάχιστον τα 30 ευρώ (δεν περιμένω βέβαια να το κάνει, αλλά λέω, ΟΦΕΙΛΕΙ), διαφορετικά με έχασε δια παντός από πελάτη. Εγώ θα επιβιώσω και με 30 ευρώ λιγότερα, αλλά η ζημιά που παθαίνει το γραφείο από τέτοιες κριτικές (και δεν είναι η μόνη η δική μου) είναι νομίζω πολύ μεγαλύτερη. Τέλος, να επισημάνω ότι βαθμολόγησα την κοπέλα με 3 αστέρια γιατί το bourdela για κάποιο λόγο έχει ως minimum τα 3 αστέρια, δεν σε αφήνει να βάλεις λιγότερα, αλλά στην πραγματικότητα η κοπέλα παίρνει μηδέν σε όλους τους τομείς πέρα από αυτόν της εξωτερικής εμφάνισης που είναι ένα 8/10.
19 Ιουλίου, 2016
Καλα τυπε εσεσνα σε πιασαν εντελως κοτσο με λιγοι ακομα σαν και σενα και οι χρεωσεις των γραφειων θα ξεκινανε απο 300 και πανω και υπηρεσιες οι γκομενες μηδεν
19 Ιουλίου, 2016
ελατε ρε μαλακες, πεσατε ολοι σας να τον φατε επειδη....χαλαει την πιατσα !!! ποσοι απο εσας εχετε πιαστει μαλακες απο πουτανακια σαν και αυτη ? δεν φτανει που πεταξε τα ευρωπουλα, εχει και εσας να του την λετε και απο πανω ! τουλαχιστον, εκανε την κριτικη, η οποια σιγουρα θα στοιχίσει στην γκόμενα και το γραφείο αρκετους πελατες και αρκετα χιλιαρικα ευρω !!!
19 Ιουλίου, 2016
Βρισκουν και τα κανουν..εμας,εδω στην Ελλαδα.Ενω στις χωρες τους ομως ειναι ρισπεκτ,με οτι συνεπαγεται..
Κανονικα θα επρεπε να ισχυει οπως στα περισσοτερα επαγγελματα,πρωτα η δουλεια και μετα η πληρωμη..
Αλλα που τετοια τυχη.
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8