Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 7 10
Call-Girls 11496
Γενική βαθμολογία
 
3.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
3.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Αγαπητοί συμφορουμίτες δεν το εχω το ποιητικό γιαυτο θα κάνω μια απλή ενημέρωση. Αν κάποιος ενδιαφέρεται να γαμησει:μια κοπέλα Μπαμπάτσικια, με μεγάλες βυζαρες κρεμασμένες, που κάνουν για ισπανικές, που προσπαθεί πολυ καλά με την πίπα, κανει deepthroat ανεκτό, δεν μιλάει πολυ, δεν αρνείται νομίζω καθόλου, δεν προσφέρεται για αεροπλανικά, και δεν θέλει να γαμησει το κομοδίνο του, τότε ίσως θα πρέπει να καλέσει την εν λόγω κοπέλα.
Ευχαριστώ πολυ για την προσοχή σας.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
110€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
27 Σεπ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
260
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, mikelantzeloka, erymanthian και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Ιουλίου, 2016
Εγώ προσωπικά πάντως μπερδεύτηκα με την κριτική σου. Χμμμ;
Σκεφτόμουν να την δοκιμάσω. Παρότι δεν γράφεις κάτι αρνητικό, οι βαθμολογίες σου είναι πολύ χαμηλές. Αν δεν υπήρχαν οι φώτος θα έλεγα ότι πήγες με την Γεωργία Βασιλειάδου. Βλέποντας όμως τις φώτος, βλέπω ότι σίγουρα υπερβάλλεις (τουλάχιστον). Εφόσον υπάρχουν όμως φώτος και θεωρείς ότι είναι για 3 και 5 βαθμολογία, γιατί πήγες μαζί της????? Δεν θες η κοπέλα με την οποία θα συνευρεθείς σεξουαλικά να σου αρέσει??
18 Οκτωβρίου, 2016
Ναι αγαπητέ Drax καταλαβαίνω την σύγχυση. Είναι περισσότερο ενημέρωση παρά κριτική, γι' αυτό το έγραψα κιόλας στην αρχή.
Αυτό που εννοούσα είναι ότι η κοπελιά δεν είναι τίποτα το φοβερό αλλά για τα λεφτά που δίνεις είναι απλώς έως ικανοποιητική... Ελπίζω να βοληθησα
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2