Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 4 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Αφού απέβησαν άκαρπες οι προσπάθειες να μας κάτσει κανονική τουρίστρια, την ανάγκη για φρέσκο λευκο κρεατάκι θα την κάλυπτε κάποια σιτοτουρίστριαΜεγάλο χαμόγελο
Εκλεισα για το πρώτο ραντεβού της ημέρας, αλλά κάποιο πρόβλημα με το δωμάτιο της κορασίδας οδήγησε σε αναμονή μιας περίπου ώρας την οποία πέρασα στο λόμπυ χαζεύοντας ξανθούλες που είχαν έρθει για κανονικό τουρισμό.
Οταν επιτέλους έφτασα στο δωμάτιο αντίκρυσα μια όμορφη και γλυκιά φατσούλα με ένα κορμί πολύ κοντά στα πρότυπα που έχω για το ιδανικό σώμα.
Γυμνασμένη με στεγνή κοιλίτσα αλλά με βυζάκια 2+ με ρώγα για πιπίλιμα και μικρό αλλά πεταχτό κωλαράκι το οποίο ήταν σκληρό και γυμνασμένο.
Με το που βγήκα απο το ντουζ αρχισε να με φιλάει σαν να ήταν φρέσκια γκόμεναΓλώσσα
Οταν πέσαμε στο κρεβάτι μου πήρε μια κάπως αργή αλλά πολύ καλή πίπα με deep throat ενω με κοιτούσε με τα μπλε ματάκια της.
Ανέβηκε απο επάνω και τον πήρε όλο μέσα στο στενό νινάκι της
Μείναμε σε αυτη την στάση γιατι ειχα ελεύθερα τα χέρια μου ώστε να θωπεύω το κορμάκι τηςΧαμόγελο
Ντουζάκι και προσπάθεια να πιάσω λίγη κουβέντα
Η κοπέλα δεν το έχει με τα αγγλικά, αλλά το υπερκάλυψε με τα φιλιά, τα χάδια και την πολύ καλή της πίπα
Αυτη την φορά την έβαλα εγώ κάτω και είχα καλύτερη οπτική επαφη του κορμιού της και της φατσούλας της με τις εκφράσεις καυλας που επαιρνε
Γενικά το χάρηκα το μωρό και πέρασα σούπερ

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
N
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Snake Plissken, Herculas, Φολίτσας και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Ιουλίου, 2016
Περιεκτικός και ταυτόχρονα δίνοντας όλες τις απαραίτητες πληροφορίες.
Μια ερώτηση, επειδή σε ένα βίντεο της κοπέλας η οδοντοστοιχία φαίνεται λίγο ύποπτη, σε αυτό το κομμάτι πως ήταν? Κατα τα άλλα το μωρό φαίνεται δεκάρι!

Εύγε για το κασκαντεριλίκι Καπέλο
20 Ιουλίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Καπέλο
Ευχαριστω τυπε μου
Νομιζω πια πως σε αυτες τις χωρες τα σιδερακια ειναι πολυτελεια..
Πολλες κορασιδες εχουν προβλημα με στραβα δοντακια
Προσωπικα δεν με χαλασε αφου το πακετο ηταν σουπερ
Και το δικο μου πακετο θα ειναι δυνατο σε λιγο καιρο, οποτε της προτεινα
για διακοπες το επομενο καλοκαιρι, μπορει να της κανω δωρο την θεραπεια στον λακη
N
noctilucent1
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2