Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.7 1 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
θα ξεκινήσω από την μόνιμη αλυτη απορία που με κατατρέχει...γιατί ρε παιδεία δεν γράφετε κριτικές...από τη στιγμή που αποφασίζεται να μπείτε σε μια κοινότητα εκτος από το να λαμβάνεται πληροφορίες θα πρέπει να συνεισφέρετε κιόλας...το κορίτσι είναι στο τέλος της παραμονής της και δυστυχώς πήγε απατη ενώ σε αντίθεση με το τι κυκλοφορεί μπορώ να πω ότι είναι αστέρι...

Θα ξεκινήσω ότι έχει ελάχιστες ομοιότητες με τις φωτογραφίες, αλλα προς μεγάλη μου έκπληξη αντί να δω αυτό το "μοντελε", αντίκρισα μια πιτσιρικα 23 χρονων, γλυκιά αεράτη με χαμόγελο και διάθεση για πλακίτσα παρα το περασμένο της ώρας...

Σώμα τούμπανο....δεν ξέρω πως το καταφέρνουν οι άτιμες χωρίς γυμναστική να έχουν τόσο σμιλευμένο κορμί...πετρα μιλάμε!!!!

Διάθεση για sex και με ανάληψη πρωτοβουλιών που σπανίζει...απίστευτο στοματικό να θες να χύσεις ακόμα και με το σκουφάκι (πάντα για λόγους ασφαλειας)...sex σε όλες τις στάσεις και σε σημείο να θελει να τελειώσει.... να χύσει μαζί σου!!!!

Φρεσκομυριζει καθαριότητα και έχει ένα παιχνιδιάρικο στυλάκι που σε καυλώνει απίστευτα!!!

Το μονο ίσως αρνητικό ότι το μουνάκι της έχει βάλει χιλιόμετρα οποτε μετά τη πρώτη φορα και την εκσπερμάτωση από καύλα να είναι λίγο δύσκολο να χύσεις και δεύτερη...θες κάτι λίγο ποιο στενό....αυτό όμως δεν την εμποδίζει να κάνει τα πάντα για να σε κάνει να χύσεις...πράγμα το οποιο και έκανα πάνω σε βυζιά χωρίς καν να τραβηχτεί!!!
Κρίμα γιατί λόγο έλλειψης σωστής πληροφόρησης το κορίτσι δεν είχε όπως μου είπε την αναμενόμενη πελατεία...

Δεν έχω να πω κάτι περισσότερο....θα μείνω όμως με την απορία....για μια ακόμα φορα γιατί τόση μυστικοπάθεια...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 12, 2016
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
21 Σεπ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
777
Πόντοι:
991
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Andy Dufresne, argyropelekanos, satyrus και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού