Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 85 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Συνάντηση εύκολη μετά από τηλεφωνική επικοινωνία την ίδια μέρα καθώς μένω επαρχία και δεν είναι εύκολο να κανονίσω από πριν. Η κοπέλα είναι για τα δικά μου δεδομένα πολύ δυνατή στο σώμα και ευχάριστο φατσονι. Ήρθε στην ώρα της και αφού κάναμε ντουζακι ξεκίνησε η συνεδρια. Γενικά είναι ήρεμη στις κινήσεις της χωρίς να θέλει επειτηδευμενα να σε κάνει να καυλωσεις και να χυσεις γρήγορα. Τα βυζακια ωραία φτιαγμένα με την ρώτα κάγκελο όπως επανειλημμενα έχει αναφερθεί. Το μουνακι ξύρισμενο και με ωραία μουνοχειλα. Κάναμε 69 με αυτήν να με πιπωνει σιγά και σταθερά ενώ εγώ της εγλειφα το μουνι και την ξεκολιαζα με τα δάχτυλα. Δεκτικη σε καθοδήγηση καθώς την ήθελα πιο πουτανε σε συμπεριφορά. Μετά λόγω καυλας γρήγορο γαμησι και χυσιμο στο στόμα με το οποίο στραγγιξε καλά την ψωλη χωρίς να τα καταπιεί. Διάλειμμα με ευχάριστη κουβεντούλα και μετά ξανά τσιμπουκι. Αργό και βασανιστικο κάνοντας μου και λίγο γλυφοκωλι το οποίο οφείλω να πω ότι το ευχαριστήθηκα! Στη συνέχεια πρωκτικο σε πολυθρόνα στα τέσσερα και μετά στο κρεβάτι το οποίο είχε διάρκεια και αυξανόμενη ένταση. Η γκομενα Δεκτικη χωρίς να ξεφεύγει και να προσπαθεί να κοροϊδεύει. Τον έπαιρνε όλο στον κωλο υπομονετικά και χωρίς να δυσανασχετει για αρκετή ώρα. Χυσιμο στην μάπα και καθάρισμα με την γλώσσα. Για τα δεδομένα μου αξιολογοτατο μουνι που θα φροντίσω να ξανασυνατησω. Να είσαι καλά Αννουλα!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
14 Απρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
269
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, chris1955, fouxter και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Ιουλίου, 2016
που την βρίσκουμε? το τηλέφωνό της?
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1