Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 57 10
Call-Girls 116916
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συναντηση με την Βερονικα σε γνωστο ξενοδοχειο του κεντρου.Συνεννοηση με λιγα παραπανω μνματα
λογω οτι αυτοι που ειχαν τα τηλεφωνα ηταν λιγο στον κοσμο τους αλλα η κοπελα εφτασε στην ωρα της
με 10 λεπτα καθυστερηση τα οποια τα αναπληρωσε στο τελος κ με το παραπανω!Μολις ανοιξα την πορτα το
πρωτο σοκ...ενα πανεμορφο κοριτσακι μπαινει μεσα κ μετα τις συστασεις ηταν σαν να γνωριζομαστε χρονια
κ χωρις πολλα πολλα ξεκιναμε να χαμουρεμα οπου διακοψαμε να παει για μπανακι...Στη συνεχεια το δευτερο
σοκ με την πιπα που αυτα που εκανε με πνιξιματα σαλια κ να ακουμπαει λαρυγγι με αφησαν αφωνο και μια μικρη
λεπτομερεια που εμενα με καβλωσε απιστευτα...το ενα πλαι των μαλλιων της που ηταν ξυρισμενα και στην πιπα
αφου καταλαβε οτι μου αρεσε τα εριχνε στο πλαι για να φαινεται καλυτερα.Στον αγωνα δεν εχω να πω κατι
περισσοτερο απο τους συναγωνιστες η κοπελα αξιζει καθε ευρω που παιρνει.Για τα δικα μου γουστα παντα η κοπελα
εχει ολο το πακετο εμφανισης υπηρεσιων κ τιμης οποτε μακαρι να συνεχισει ετσι κ να μην αλλαξει τπτ εκτος απο
τηλεφωνικο κεντρο!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
170€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
aouale
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
3 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
490
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 PhantomQ, pacwman, man3939 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού