Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 1 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Αγχωτική συνάντηση με Jennifer καθώς ο διαθέσιμος χρόνος από πλευράς μου ήταν περιορισμένος.
Hθελα να γαμήσω πάση θυσια βραζιλιάνα όμως, και η κοπέλα ηταν η μόνη επιλογή. Συνάντηση σε ξενοδοχείο-γαμιστρωνα
του κεντρου με εμένα να την περιμένω απολαμβάνοντας βαζιλιανικη τσοντα στην ΤV. Σκάει το μωρό με καθυστέρηση
15 λεπτά. Κοντοπούτανο, κλασική βραζιλιάνα, ανοιχτοχρωμη για τα δεδομένα της χώρας, οτι βλέπετε στις
φωτό αλλα εμενα το προσωπο μου φανηκε πιο γλυκο από κοντα. Η κοπέλα δε μιλάει γρι αγγλικά. Οπότε προσοχή.
Εγώ μιλάω λίγο τη γλώσσα της οποτε προβλημα δεν υπήρξε. Το αντίθετο μάλιστα, νομιζω οτι την εκανε να χαλαρώσει και
να αποδώσει καλύτερα. Οι υπόλοιποι πάτε με translator.

Το σώμα της κοπέλας πέτρα,βελουδινη επιδερμιδα, κώλος ποιημα, μαυρισμα κλπ. Στο σεξ εβγαζε το λατινικο ταμπεραμεντο της
αλλα δεν αφηνόταν. Μου θυμιζε υπηρεσίες call-girl στη Βραζιλία εξ' ου και ο τίτλος της κριτικής. Πιπα και σεξ σε καλά επιπεδα
αλλά δεν ξετρελάθηκα. Στην κουβέντα μου ειπε οτι ήρθε να μαζεψει λεφτά και να φύγει και
δυστυχως αυτο φαινεται. Είχε ενα θέμα με το σπέρμα γενικά προσεχε την καθαριότητα. Επειδή όμως και εγω όταν με καβάλησε
απο πάνω είδα περιξ του αιδίου κατι σημάδια απο καυτηριασμένα κονδυλώματα και κάποια που μοιάζαν με κονδυλώματα μπηκα σε safe mode.

Την έχυσα 3 φορές σε 45 λεπτά και την έκανα. Αν ειχα κιάλλο χρόνο θα την ξαναέχυνα. Γενικά είχα αποθημένο να σκησω μια βραζιλιάνα οπότε
πήρα αυτο που ήθελα. Αυτο που με χάλασε ήταν το θέμα του πρωκτικού. Στο site έλεγε +20 η κοπέλα ζητησε +50 και μετά +100. Tην άρπαξα λεγοντας
της ότι ειναι πιο έντιμο να το βγάλει από το μενού οχι να κοροιδευει τον κοσμο. Μαλακία μου που δεν το ξεκαθάρισα με το γραφειο από πριν.

Εαν επαιρνα και το κωλαράκι της η συνάντηση θα αγγιζε την τελειότητα αλλά δεν...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
torrente
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
26 Ιουν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
345
Πόντοι:
281
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 queef, Γιώργος Ξύδης, james034 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Ιουλίου, 2016
την εχυσες 3 φορες σε 45 λεπτα????? WTF ΜΑΣΤΟΡΑ!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1