Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 57 10
Call-Girls 116909
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
2 συναντησεις με τη μικρη μου νοσηλευτρια...
η φανατσιωση ξεκινα παντα μετα απο εξαντλητικη μερα στο νοσοκομειο και επιστροφη στο ιατρειο οπου με περιμενει η μικρη μου νοσηλευτρια παντα προθυμη και χαμογελαστη
με ενημερωνει για τα ραντεβου της ημερας και ξερει πως με περιμενει δυσκολη μερα ακομα
ξερει ομως τι χρειαζομαι πριν ερθει το πρωτο ραντεβου...
αφου βγαλει το φορεμα της και μεινει μονο με το στινγκακι της καθεται στα γονατα και παιρνει τη πουτσα στο στομα για να χαλαρωσει το γιατρο της αλλα μονο αυτο δεν καταφερνει! με ξεσηκωνει και ξεχναω τα παντα!
γαμα μου το στομα...παντα αυτο προσταζει..και εγω την πηγαινω στον τοιχο..και της γαμαω το στομα...χωρις να εχει διεξοδο... και τα σαλια της γεμιζουν τα βυζια της...τρεχουν στο πατωμα..λερωνουν και τις γοβες της...
παντα σηκωνεται μετα ορθια και τριβει τον πουτσο πανω στην κωλαρα της...και τον χτυπαει εκει...και μου ζηταει να την γαμησω...και συνεχιζει με πιπα απιστευτη...μεχρι να γινω πετρα...και παντα καβαλαει καλα τον γιατρο της...και με χαστουκια στον κωλο παντα τον κανει να χυσει γρηγορα...ειναι ηρωας αφου δεν χυνει με αυτη τη πιπα και χυνει μεσα στο μουνακι της...
γρηγορα γρηγορα τελειωνει το εντονο γαμησι...γτ τα ραντεβου του γιατρου εχουν καταφτασει...η μικρη μου νοσηλευτρια ντυνεται και ετοιμαζεται και ολα γυρνανε στην πραγματικοτητα...
τι θα εκανε ο γιατρος χωρις εκεινη;;;
χωρις το απολυτο 10;

ζηστε τις φαντασιωσεις σας μαγκες...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 01, 2016
Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
70€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
12 Απρ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
527
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 PhantomQ, man3939, xoxoxo123 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Ιουλίου, 2016
Μ'αρρώστησες βραδιάτικα γιατρέ μου. Μου ξύπνησες την φαντασίωση που έχω για φοιτήτριες Γλώσσα
06 Ιουλίου, 2016
Μας καρακατακαύλωσες...
06 Ιουλίου, 2016
να προχωρησετε τοτε κυριε καθηγητα μου! τι το σκεφτεστε;;; και θα γινετε μια χαρα!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3