Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 14 10
Call-Girls 46437
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μετα απο αρκετες προσπαθειες να επικοινωνησω με την Αγγελικη μου εστειλε pm με το νουμερο της . Η συναντηση κανονιστηκε ευκολα με 2-3 sms . Η Αγγελικη ηταν στην ωρα της χωρις λεπτο καθυστερηση . Εντυπωσιακη κοπελα , πολυ ομορφα ματια , κορμι χυμωδες (χορταινει το χερι σου να πιανει) , βυζαρες ζουμερες να παιζεις μαζι τους και να ευχαριστεσαι . Πολυ ευδιαθετη και επικοινωνιακη , γενικα πολυ ευχαριστος και ανοικτος χαρακτηρας . Στα του σεξ τωρα , περασα πολυ καλα . Πιπα βαθια (εφτασε μεχρι το λαρυγγι της) και χωρις χερι (βασικο). Μουνακι περιποιημενο , πεντακαθαρο , μοσχομυριστο (οπως μου αρεσει σε μια γυναικα, το οποιο τιμησα δεοντος και για πολυ ωρα) . Σεξ σε διαφορες στασεις χωρις κανενα παραπονο απο Αγγελεικουλα . Εγιναν 2 γυροι με τελειωμα στο στομα της .

Γενικα αξιζε η αναμονη και περασα τελεια . Για πρωτη φορα το συστημα με αφηνει να βαλω 10 και Αγγελικη σου βαζω 10 σε ολες τις κατηγοριες . Θα τα ξαναβρεθουμε σιγουρα .

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 03, 2016
Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
ioannisp71
Σεβαστός
Εγγραφή:
2 Αυγ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
1.918
Πόντοι:
1.781
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, velocity, bonior_n και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Ιουλίου, 2016
ποσο καιρο προσπαθουσες να την πετυχεις? το διαστημα αυτο προσπαθουσες συστηματικα να επικοινωησεις ή αραια ? η συναντηση οταν εγινε ,εγινε την μερα και ωρα που ηθελες ή την μερα και ωρα που την βολευε?
24 Αυγούστου, 2016
Από τη στιγμή που η τύπισα δε δέχεται άλλους πελάτες (εμένα δε μου έκανε καν την ...τιμή να απαντήσει στα πμ μου) τότε ποιός ο λόγος να γράφονται κριτικές για τη συγκεκριμένη κοπέλα;
Ας την ευχαριστηθεί το παρόν πελατολόγιο της χωρίς περαιτέρω σχόλια τα οποία δεν εξυπηρετούν πλέον κανένα σκοπό.
P
px75
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2