Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 4 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Λοιπον..εχουμε και λεμε..συναντηση τη προηγουμενη βδομαδα σε κεντρικο ξενοδοχειο του κεντρου. Εμφανιση της κοπελας με κοντο σορτσακι και τιραντε μπλουζακι συνοδευομενο απο ψηλα τακουνια. Προσωπο με ωραια χαρακτηριστικα, ματια, σε γενικες γραμμες μια ομορφη παρουσια, με εξαιρεση τα λιγο στραβα δοντια. Απο σωμα η κοπελα φυσαει, βυζι 5αρι στητο,φυσικο , λεπτουλα, με καλο καλαρακι, λιγο πεσμενο αλλα οχι κατι το αντιαισθητικο.
Πρωτος γυρος..
Μου εφερε τα στηθη της στη μουρη ταυτοχρονα παιζοντας με το εργαλειο. Ανορθωση και ξεκινησε μια ρηχη πιπουλα μουγκανιζοντας, μιλαμε δε σταματαγε.. Τελοσπαντων μετα απο κανα δεκαλεπτο βαλαμε προφυλακτικο και πρωτη σταση αυτη απο πανω και εγω να χουφτωνω το υπεροχο αυτο στηθος. Αλλαγη και εγω απο πανω,στη συνεχεια στα τεσσερα. Καπως ετσι ηρθε το τελος. Δευτερος γυρος μονο πιπα, και τελειωμα με αυτη να μου γλυφει τ'αρχιδια.
Συμπερασματικα..αναμεικτα συναισθηματα..δε μπορω να πω οτι ενθουσιαστηκα. Ενδεικνυται για βυζολαγνους στο φουλ..ως εκει ομως.
Αρνητικο ηταν οτι στα τεσσερα μου ηρθε μια μποχα, δε ξερω..ειχε χεσει πριν; παντως επρεπε να ειναι πιο προσεκτικη.
Αυτα τα ολιγα απο μενα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Makis99
Σπουδαίος
Εγγραφή:
12 Μαϊ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
1.386
Πόντοι:
2.285
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 stallion(2), iuakoya, erymanthian

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Ιουλίου, 2016
5 φυσικο στητο μου κανει καπωςΧμμμ;
B
Bronson81
04 Ιουλίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ασ σου κανει καπως..ετσι ειναι..
04 Ιουλίου, 2016
Δεν είναι 5άρι, αλλά είναι βυζάρα
04 Ιουλίου, 2016
***ηταν οτι στα τεσσερα μου ηρθε μια μποχα, δε ξερω..ειχε χεσει πριν;

Απλα....Θεός Προσκύνημα
30 Οκτωβρίου, 2016
xaxaxa γέλασα ρε φιλαράκο με αυτο για το αν είχε χέσει χαχαχαχα καλοοο, να σαι καλά
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5