Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 9 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά την θετική κριτική του Υορκέζου Προσκύνημακαι επειδή η κυρία Λύντια ήταν την ώρα εκείνη απασχολημένη Κατσικογάμης, αποφάσισα να επισκεφτώ την Βαλέρια.

Στην ηλικία μου πρέπει να συντρέχουν τρεις προϋποθέσεις για να πάω σε μια σιτιτουρίστρια: απόθεμα ερωτικής επιθυμίας, χρήματα και χρόνος. Και όσο γηράσκω τα μεν χρήματα όλο και λιγότερο αποτελούν πρόβλημα (ενώ και η πορνεία αποδεικνύεται ισχυροτάτη έξη),
η εξεύρεση χρόνου παραμένει τυχαίο γεγονός (και πρέπει να αδράττουμε τα χρονικά παράθυρα ευκαιριών)
ή επιθυμία όμως βαίνει προϊόντος του βίου μειούμενη και εξαιτίας των υποχρεώσεων προς την σύντροφο (κοινώς δεν γίνεται να τελειώνεις 5 φορές την εβδομάδα με την σύντροφο και να έχεις και δυνάμεις για σιτιτουριμό, επίτηδες το κάνει;Χμμμ;)

Μετά από την παρέκβαση αυτή.

Για την Βαλέρια: η κοπέλα είναι καλής εμφάνισης με μεγάλα ωραία στρογγυλά βυζιά. Είναι λεπτούλα και κοντούλα. Ρουμάνα με ικανοποιητικά αγγλικά και ευχάριστη προσωπικότητα (δεν μισεί τον εαυτό της για αυτό που κάνει). Καπνίζει (και δεν ζήτησε την άδεια μου Θυμός), το δωμάτιο ήταν σε μέτρια κατάσταση (είδα μια μπύρα και δύο αναψυκτικά ανοιγμένα), αλλά για αυτό φταίει ο μάνατζερ, διότι δεν την είχε ενημερώσει για το ραντεβού, και απ' ότι μου είπε η κοπέλα η ίδια κοιμόταν, παρά μόνο όταν κτύπησα την πόρτα.

Πίπα βαθειά, υγρή, άχαιρη, εναλλαγή μερικών στάσεων, και τελείωμα στο στόμα.

Μια χαρά η Βαλ στα 120 γιούρο.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 30, 2016
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Πόλη συνάντησης
Λάρισα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
pezoporos
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
25 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
2.930
Πόντοι:
786
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Apollo64, Ντουνταράς, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού