Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 12 10
(Updated: 29 Ιουνίου, 2016)
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
(Η προηγούμενη κριτική είναι ακριβέστατη και ισχύουν όλα όσα έγραψε ο συναθλητής)
Πολύ θετική πρώτη εντύπωση. Ψηλή, όμορφη με άσπρο κοντό φόρεμα και ποδάρες (ευτυχώς δε φορούσε τα όντως ξενερωτικά επίπεδα τρακτερωτά κωλοπάπουτσα). Ωραίο πρόσωπο και μάτια που δε θυμάμαι τώρα χρώμα ακριβώς (προς το γκριζομπλέ μάλλον) με ένα ελαφρύ πρόβλημα νεταρίσματος. Αυτό το πρόσεξα στην πορεία - στην αρχή ήμουν επικεντρωμένος αλλού. Κλασική ρωσόφατσα νοτίων επαρχιών θα έλεγα. Μικρό διάστημα μεταξύ των μπροστινών δοντιών της, βυζί μικρό 3άρι σιλικονάτο αλλά ωραίο και απαλό, δέρμα καθαρό βελούδινο που είχε αρπάξει ελαφρώς απ' τις πρώτες ηλιοθεραπείες, και μουνί ξυρισμένο.
Πολύ ενεργητική. Φουλ υγρά βαθιά γλωσσόφιλα και έντονα ρουφήγματα/δαγκώματα παντού. Οι παντρεμένοι/δεσμευμένοι να της δώσετε οδηγίες πριν το εναρκτήριο κάβλισμα να προσέχει να μην αφήσει σημάδια στο λαιμό γιατί ικανή την είχα...
Πίπα πολύ βαθιά-ντιπθρόουτ κι έτσι. Κυρίως σεξ σε πολύ έντονους ρυθμούς μέχρι τρέμουλου και ρωσικών επιφωνημάτων. Μια πολύ καλή συνάντηση. Ίσως με δαύτη αξίζει μεγαλύτερο session όποιος έχει αντοχές...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 27, 2016
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
antisthenis
Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
20 Ιαν 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
148
Likes:
8.134
Πόντοι:
14.565
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 HoneyVoskos, Elganador, Διαγραμμένο μέλος 172222 και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Ιουνίου, 2016
Εκεί με το νετάρισμα στα μάτια εγώ πείστηκα .
Είμαι εντελώς ανώμαλος επιτέλους ?
01 Ιουλίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σε νιώθω απολύτως. Γλώσσα
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2