Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.6 3 10
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Οταν τελειωνει μια συναντηση και εσυ σκεφτεσαι τι αλλο θα μπορουσες να ειχες κανει με αυτα τα λευτα που εδωσες το μονο σιγουρο ειναι οτι αυτη η συναντηση δεν ηταν καλη.Γερο-μύστης Προς τα τελη Απριλιου βλεπω την αφιξη της Μιας και σαν γνησιος βυζολατρης εκλεισα απογευματινο ραντεβου μαζι της. Χτυπαει το θυροτηλεφωνο ανοιγω και περιμενω στη πορτα, απο την ακρη του διαδρομου μολις με βλεπει η κοπελα συκωνει τα χερια ψηλα με χαιρεταει με απεριγραπτη χαρα, σαν να περιμενε να δει των μπαρμπαμητρο και ειδε των μπραντ πιτ Εμμμμ με αγκαλιαζει με δινει κ ενα γλωσσοφιλο κ περναμε μεσα. Εδω να κανω μια περιγραφη της κοπελας, κοντουλα 1,63 περιπου βυζι 4αρι καλο, καποια κιλα παραπανω αλωστε προιδεαζουν γιαυτο η φωτογραφιες της που τα σωζει το νεαρο της ηλικιας περιπου 25 26, επιδερμιδα κλασικη Ρωσσικη καταλευκη και καλη στην αφη, αρκετα τατου σε ολο το μηκος των χεριων και στα δυο και ενα στην ακρη του αριστερου ποδιου, της αρεσουν πολυ με ειπε και θελει να κανει κι αλλα, και ενα πιρσινγκ στη γλωσσα. Αφου συστηθηκαμε της προσφερα ενα αναψυκτικο ηπιε μια γουλια και αμεσως χυμηξε να με αγκαλιαζει και να με φιλαει, σκεφτομαι καλα θα περασω αμ δε, της λεω να παμε στη κρεβατοκαμαρα με λεει να παει στο μπανιο της δειχνω που ειναι της δινω πετσετα και παω στη κρεβατοκαμαρα με φωναζει λεω το μωρο θελει να κανουμε μπανιο μαζι, τη βλεπω να πλενει τα χερια της στο νηπτιρα πιανει και πλενει μαζι και τα δικα μου μου λεει βακτηρια, ενταξει οτι πεις λεω σ΄αυτο θα χαλαστουμε? Μαλακία Αφου τελειωσαμε με τις μαλακιες ξεκιναει ο αγωνας γλωσσοφιλα στο φουλ παω να της βαλω δαχτυλο στο κωλαρακι πεταγεται σαν να τη χτυπησε ρευμα νο μου κανει βακτηρια, να της δαχυλιασω το μουνι τα ιδια, δε γαμιετε λεω παρε πιπα, ψιλοκαλη πιπα δεν τρελαθηκα κιολας εκανε και καποιες προσπαθειες για dt και περναει προφυλακτικο, τζελ μιλαμε για πολυ τζελ, τζελ σε μενα τζελ στο μουνι της πηξαμε στο τζελ να της το βαζω και να ειναι σαν να το βαζω σε πηγαδι Κεφάλι σε τοίχο! τελος παντων ειχα πολλες καυλες και τελειωσα μεσα της. Στο ημιχρονο μιλησαμε λιγο μου ειπε οτι ειναι απο το Νοβοσιμπιρσκ αλλα αυτο που μου εκανε εντυπωση ηταν οτι απο τη μια εδειχνε οτι ειχε προβλημα με το σωμα της (καποια στιγμη οταν την ειχα απο πανω και ανεβοκατεβαιναν η βυζαρες σαν να ντραπηκε και ξαπλωσε πανω μου) συνεχως ηταν ξαπλωμενη επανω μου κρυβοντας το και απο την αλλη να βγαζει ενα τουπε οτι ποσο τυχερος ειμαι που κανω ραντεβου μαζι της Μαλακία σαν κυκλοθυμκη μου φανηκε τεσπα δεν δινω και πολυ σημασια σ΄αυτα. Μια απτα ιδια και ο δευτερος γυρος καταφερα να τελειωσω με αρκετη προσπαθεια αφου το τζελ εδινε και επαιρνε και καπως ετσι εφτασε στο τελος ακομη ενα πετυχεσμενο ραντεβου. Μεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 25, 2016
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
210€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
20 Μαϊ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
453
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, sgk5150, doc_lin και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού